Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Всичко за PА сериите на Korg


CyberGene

Recommended Posts

ПА 1х е от 2004г  ПА 800 от 2006г и двата клавира се правят в Италия ПА 600 е с един секуенсер, според мен се насочи към ПА 800 от форума съм чел че някои колеги се оплакват от проблеми с RAM на този модел щом ти трябва за любителско свирене ПА 50 ще ти свърши идеална работа аз съм с такъв вече 4 год само че моя е с флопи много съм доволен ти можеш да си вземеш ПА 50 SD  :Piano:  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 829
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ПА 1х е от 2004г  ПА 800 от 2006г и двата клавира се правят в Италия ПА 600 е с един секуенсер, според мен се насочи към ПА 800 от форума съм чел че някои колеги се оплакват от проблеми с RAM на този модел щом ти трябва за любителско свирене ПА 50 ще ти свърши идеална работа аз съм с такъв вече 4 год само че моя е с флопи много съм доволен ти можеш да си вземеш ПА 50 SD  :Piano:

па600 като ново поколение  от 2012г не ли е добър вариант, и като звучене на бленди и ритми дали ще е като на па800?  защото па600 е малко по скъп от па500 втора ръка

 

какво ще рече секуенсер?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Това е плеър на  клавира предназначен за свирене на готов аранжимент записан във миди или кар формати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте приятели помагайте .. Имам проблем с Korg pa 900 .. Заредих уж новата операционна система 1.01 и клавира блокира .. Черен екран и само логото Korg ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели помагайте .. Имам проблем с Korg pa 900 .. Заредих уж новата операционна система 1.01 и клавира блокира .. Черен екран и само логото Korg ..

Може да се опитам да ти помогна но трябва клавира да е пред мен. Ти откъде си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Изтегли си оригиналните ресурси от сайта на Корг. Изгледай едно филмче на Корг как се прави нова инсталация и пробвай. Няма нищо китайско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нестава не влиза изобщо в системата

 

Колега, направи ли същото нещо, което е описано в този клип, между 5-та и 7-та минута? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом човека казва че е заредил нова операционна система би трябвало да го е правил това...Аз лично изпробвах всичко. Софтуера се зарежда без проблем..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом човека казва че е заредил нова операционна система би трябвало да го е правил това...Аз лично изпробвах всичко. Софтуера се зарежда без проблем..

Аз питам дали колегата го е направил точно по същия начин и ред, който е описал производителя, за да може поне да предположим къде е проблемът. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте колеги,искам да попитам с каква програма мога да прехвърлям стилове,бленди и миди файлове от компютъра към синтезатора KORG PA50.Как става това и дали е възможно.Че ми писна с тия дискети!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Упътване няма ли?Щото на мене пък ми писна да обяснявам на на всички това така онова .... То е ясно ,че ще е чрез флопито или  сд карта ако си с  па 50 сд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.