Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


fracture

Recommended Posts

"играчката" е просто невероятна!Те и Ален Карон и Адам Нити също не я пропускат :)

http://www.radialeng.com/

Редактирано от chobbi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • Отговори 1.7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

В Събота на "Цвете за Гошо" Буги ми подари перо :cheers2: Той ползва Jim Dunlop Stubby Triangle 1.5mm. Червени са и са супер удобни :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

^ a на мен Буги Барабата ми е носил бира - щот ни хареса как свирим на един мотосъбор :D

 

Беше 2 литра Ариана с 5 чашки - за цялата банда.

Изпихме я с голям кеф за отрицателно време, и благодарихме на Буги за добрината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С оглед съвременния бас-звук - не си заслужава реставрацията. Но мажеш да му махнеш праговете и да си направиш акустичен - поне дървото е добре изсъхнало !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

горд притежател съм вече на Warwick Corvette std. 5 струни активни адаптери и 2-way активна електроника, не съм се радвал така от децката градина даже лека нощ му казвам на зверчето :thumbs_up:

 

аре пожелавам подобен звяр на всеки ... стига с фукнята отивам да прера слапове :music336:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз се запознах с ето това. http://www.woodbrass.com/images/woodbrass/F032-8005-543.JPG

Супер е , ама ми е много странно защо много хора ми казват че тия басове не ставали :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Честито на всички колеги!Ползвайте си нещата със здраве и бутайте родната музика напред и нагоре! :bravo:

Редактирано от Geo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами Уоруика си го купих от нета щото сега съм в северна ирландия и в тукашните магазини само Music man продават :lol:

защо ли?!... не че нещо против Music man просто дървото не ме кефи.

 

интернет магазина от които го купих се казва Tomann и беше на добра цена 700 Паунда което е към 1700 лв в БГ интернет магазин същия бас (че даже май с пасивни адаптери) струваше към 2500лв така че горещо препоръчвам ако ще си взимаш нещо от сорта първо се разрови здравата как вървят цените щото в БГ повечето магазини дерат кожи. Не съм сигурен но Tomann май доставят и в БГ прегледай им сайта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БГ интернет магазин същия бас (че даже май с пасивни адаптери) струваше към 2500лв

E, това в кой точно магазин е било...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БГ интернет магазин същия бас (че даже май с пасивни адаптери) струваше към 2500лв

E, това в кой точно магазин е било...?

Визиартс ще да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо дааа визиартс са големи кожодери, а един приятел си поръча един Джаксън от Томан и доставката му излезе 30 евро, което мисля, че е много добра сума като се има на предвид, че наистина доста от нещата са по-евтини там, но и някои не са ще дам пример с адаптерите на ЕМГ в един магазин в Пловдив са с около 10 лв. по-евтини от Томан и то без доставката! :) Но това вече си е плод на други отношения доставчик - магазин и магазин - клиент :).Така че дерзайте и с прогреса към бъдещето! :)

П.С. Уоруик са ми слабост,но едва ли в близките 2 години ще си купя, но има време живота е пред нас! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.