Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


fracture

Recommended Posts

И аз да се захваля - от днес се заимвам с нов проФесор Digitech BP200. Да ми е честит и много благодарности на Разбойников за съппорта и за това, че не се умори да го притеснявам с проби и проби и проби и други ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

благодарности на кукуман под прякор косача който беше така добър да ми подари окаринка :lol: ае някой ден като си купи и хубав бас и него да ми подари :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха Днес най-сетне си взех усилвател 100 ватов като гардероб е :angry: супер ме кефи само да си кажа де :dance:

Редактирано от saiman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхо, как така без букса... и пробва ли го поне, когато го купуваше? И каква порода е, тоест модел, за да можем да се "издразним" всички на Фендерчето :P А, ако може и снимчици да сложиш ще е направо много хубаво :virtuoz: Аз лично съм фен на 5 струнните басченца :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бахти беше ми отрязан интернета за 1 седмица пък и бях не ловеч на даскало

но на 16 събота се заимах с басс

Става дума за Vinatage V950B

v950b.jpg

Взех си и мек калъф Proel

и коланче Fender

Понеже баса е с 5 струни ударих по водка за всяка + още една за останалите придобивки

Ето малко снимки на нещата

Gear

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър бас! Пробвал съм го, ама е 5 струнен, което на мен не ми харесва! Ако не е тайна - каква му цената? :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:headbang: Мнооу хуу басче, kukuman!!! :D Просто, всичко от което се нуждае един басист от китарата си за свирене... Дано някога и аз да си сбера малко парички и да си подновя моето с нещо подобно :virtuoz:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми за цената ако някой наистина се интересува нека драсне едно лс ще разбере

иначе аз съм много доволен от басчето

удобно е звучи си супер добре

абе мн яко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.