Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


fracture

Recommended Posts

  • Отговори 1.7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ЧОВЕЧЕ,

данеби да имаш магазин за басове!?Това не е човешко! :hysterical:

Не П.С.,а молитва - Дай боже всеки му! :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пожелавам на всеки по толкова може и повече

чао

 

Представям си колко пари отиват за смяна на всички струни :)

ами я си представи че ти предстои концерт .. кой ще фанеш от всички и как ще го избереш - според цвета на объвките, според звета на дрехите, със заторени очи който фанеш .... не е никак лесно си мисля аз :):blink:

 

 

А аз мога ли да попитам кой или кои са ти най-любими и защо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Здравей .

Значи в рарлични периоди от моя живот съм слушал какво ли не от траш метал до фри джаз и естествено съм се влиял от звука и свиренето на много известни и не толкова известни басисти.

Като тинейджър естествено Стив Харис ми беше любим за това имам няколко баса тип прецижън естествено единия е с адаптер куортар паунд сеймор дънкан

След това чух Джако Пасториус звука му ме привлече ето ти джас бас

Някой друг фънкар ми поразмъти мозка и те се събраха за 15 години по един бас на година кажи речи.

Във момента свиря предимно на 6 струнните Ален Карон разбираш ли но и другите много си ме радват плюс това ако искам да посвиря нещо което ме кефи имам нужния бас на една ръка ратояние верно разход за струни ама звука си го бива.

Нямам най любим всички са ми любими.

чао за сега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бре,Краси,винаги ми е било интересно,ама вече не мога да се сдържа да не те попитам - къде ги държиш всичките тези басове?! На стойки,по куфари или какво? :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://kc.backpage.com/gyrobase/classified...ge=oid%3A616380

е това имам вече

Редактирано от rudibass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Жоре,аз ти честитих вече "тоягата" на живо,но нищо - още веднъж! Да си я ползваш със здраве! :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорка, много яко басченце си налазил :thumbs_up: Дай Боже скоро да имаме време да се повидим и да го подочуя, че от бачкане и ремонти нямам никакво вереме дори и за мен самия да му се невиди!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, батка, честито!

Благородно ти заживдам! Баси жУвотното! ;)

Много безаварийни свирения с него! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бре,Краси,винаги ми е било интересно,ама вече не мога да се сдържа да не те попитам - къде ги държиш всичките тези басове?! На стойки,по куфари или какво? :)

 

ей тука ги държа

7453_294.JPG

 

7454_302.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.