Jump to content
Българският форум за музиканти

Боса нова джем


ultramega

Recommended Posts

Ми да всъщност така исках да излезе.Инче поздравления на всички ,а Кольо скъса с бленда и техника ''агейн'' както казват руснаците.Много готино звучи все едно не е китара! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Благодаря на всички за коментарите :)

 

Иначе инструмента си е най обикновенна китара, просто си поиграх с разни педалчета, че то само с драйв или без омръзва понякога

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) И аз искам така да ми звучи китарката.

 

Обърках на Кольо китарата с клавир, обърках последната дума в предния пост "него-нея"...страхотия... ;)

 

Нещо не съм във форма и свиря глупости, но ще пусна нещо по темата и аз...пак с грешки. ;)

 

http://www.esnips.com/doc/d9b1edff-13b8-46...b/ultramega-jam

 

:hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички кефите!

 

@kolyo_k : Това да не е Хог-чето в действие? Много свежа бленда - и пасва на темичката. Импровизацията също е стилистично много точна (на подложката, която не е 'боса', а по-скоро румба някаква) и мелодично изискана. Само в най-бързия участък нещо не е идеално, но от ефекта трябва да е - май ти 'бягат' атаките? Като цяло - супер!

 

:drummer:

Редактирано от Бицев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, това е HOGа и наистина бягат атаките, но така го бях настроил. Както вече писах, още хляб имам да ям, докато се науча да го настройвам и да свиря с него оптимално, а все не ми остава време. Хубавото ( и в същото време лошото) на тази машинка е, че има почти неограничени кобинации и настройки и иска много човъркане.

 

@Зверо

Много готино :drummer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въййй човек да не остане без нет за 2 дни... Всичките сте златни, то не беше метъл, не беше акустика, гибсъни, хог-ове, чудо ! Сърби ме да чуя по-психарски бленди от HOG-а, ама съм сигурен, че и това ще го има някой път :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:yes: Много приятен джем се заформя. Блендата на Кольо, например ме хвърли в размисъл...

Само китаристи участват и то "обичайните заподозрени". Клавиристите защо ни зарязаха като кос яйцата си? За духови не смея и да се надявам. :)

Айде колеги, няма ли да си посвирим? :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^А не мо'е ли едно баш'че да ви пернем, а?

 

Само да ми мине температурата и надявам се утре вечерта да ви депресирам :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само китаристи участват и то "обичайните заподозрени".

yotzzo, велик филм. B);)

И аз като се почнах по тази тангента, та даже и аватара си смених,

а босата, да е боса, колко да е боса, по-боса от мен едва ли е.

Поздравления :bravo: за всички взели участие и с ваше позволение

да представя и моят вариант по темата.

ВКЛЮЧ :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.