Jump to content
Българският форум за музиканти

Боса нова джем


ultramega

Recommended Posts

Ето го трака :

http://www.4shared.com/file/131461512/b6d5fa51/BossaJam.html

 

 

Мисля че е благодатно за джемене :girl_cray2:

Акордите са :

 

Аm7 F7 Em7 Am7

прехода е :

D7 G7 Cmaj7 F7 Bо(half-dim) Em7 Am7

 

Иначе за който не му се мисли много много може да си праска До мажор гамата без да му пука :)

 

 

Ето я моята импровизация барабар с някой грешки :

http://www.4shared.com/file/131461499/e81cc3e6/Bossa.html

 

ще се радвам ако има включвания :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Бате, нямаш си представа как ме откъсна от битовизма(бачкане и т.н.)

http://www.esnips.com/doc/aac962a9-cc82-4d.../Ultramegabossa

Из(с)инявам се за пиянските моменти, ама на толкова пиене - толкова си можем(аз и другия мен....който е с мен, поне до сутрунта)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях го най-отгоре и влязох на прима виста с ефектите напред :) Последно ползване на техниката ми за следващите 2 месеца :thumbdown:

 

Хайде, и си запушете ушите :offtopic-001:

 

Боса Коса

 

Едит: Опа, чух и на СвиСтил, май всичките ще пробваме все една прогресия, хай наздравичката :cheers2::offtopic-001: Обаче после след 1-вата минута си влязъл яко в готения джаз :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еххааа много сте бързи бе пичове :thumbs_up:

 

Сви много яки джази моменти си вкарал :offtopic-001:

Флиск супер бленди си барнал , много ме изкефихте :offtopic-001:

 

И аз мислех да си изкарам любимия уа педал ама на пусти мързел :thumbdown:

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво на всички! :)

чух всички изпълнения до тук и всяко от тях си има своята красота! Не бих могъл да кажа, кое е най-доброто защото всичките ме изкефиха максимално!

евала, пичове :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъгодарско, но аз само съм въртял стандартни хави :) Свистил - на тоя трак така и не мога да му наглася нивото както трябва, защото с различните ефекти нивото на звука се сменя (трябва да модна фазера при Никифена по Аналогмен схемата особено).

 

Ииии трябва да чуя киуша какви ги е направил като се прибера :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Flisk, не е нищо особено ,днеска като се събудих направо взех китарката и подрънчах.Обаче забелязвам, че обичаш ефектите.

Браво за твоето включване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа това е защото имам ново кондензаторно микрофонче ламбетно и искам да пробвам колкото се може повече неща как звучат с него и така си подскачам на педалчетата :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.4shared.com/file/131730953/5a6c..._nova_agop.html

 

Това е положението. Бирите свирят, не съм аз този безобраник! Хубаво тракче беше... :whistle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А добро дошъл при бирите и "готения джаз" (By fLiSk).

Понеже е тръгнало, предлагам в темата да се свири на минимум 5-6 бири(или поне 200мл твръд алкохол, ментата е за загрявка!)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъм, аз на друго го изсвирих, но съпричастно :whistle: Ех още само 3 дни ми остават тук :pray:

 

Киуша е барнал яко, а Йоцо много гот е разнообразил и джазирал.

 

Имам оферта: ако на някой му се събират един апартамент багажи, аз ще поседна да свиря джемчета :thumbs_up:

 

Eдит: Сви, х'е го на и с по-вдигната китарка (или по-точно почти без да я намалям в микса). Просто скоро слушах едни по-прежни жамове и установих че по китаристки пресолявам сериозно китарите.

 

fLiSk по-шумно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Киуша , кефи включването :greenball:

 

А Йотцо трябва да ми обясни как се свири така,к'ви са тея интервали к'ви са тея скали, аз що не ги знам ... и с какво оръдие на труда звукоизвличаш така, а бирите ще са от мен :hysterical:

Флиск твоето го слушах пак, много ме кефи.

Сви стайл, тя самата тема е замислена на няколко бири, та беше и доста недообмислена, липсват акордите на пианото които възнамерявах да сложа, а и барабаните са криво ляво наредени, а за китарите да не говорим. Определено трябваше да се постарая повече, ама гледам че и така става джема :)

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Хехе - нищо особено, / не мога да разбера бъзикаш ли се с дъртия дедо Йотц.../ ама щом предлагаш бира ще ти кажа по скайпито.

:greenball:

А тракчето се е получило приятно и колегите забавни неща свирят - весел пиянски джем става. :hysterical:

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.