Jump to content
Българският форум за музиканти

Какъв е басът?


разбойник

Какъв е басът?  

178 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Squier Affinity P-Bass

стандартна настройка, черна, с две лепенки (залепени на гадни места)

аве доволен съм от squier , вършат работа кат нямаш много пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 86
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Амиии - 4 струнен "Rickenbacker",свиря с нормална настройка.

Малко update and upgrade на gear-a:"Yamaha" RBX375.Кеф било да си имаш и четири,и петструнен бас. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със 4-струнен с полутон по-ниско, но живот и здраве мисля за 5-струнна Yamaha rbx 375

Редактирано от Ianko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със 4-струнен с полутон по-ниско, но живот и здраве мисля за 5-струнна Yamaha rbx 375

Недеите бе хора с тези RBX да се занимавате.TRB е серията ако все пак държите на YAMAHA

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със 4-струнен с полутон по-ниско, но живот и здраве мисля за 5-струнна Yamaha rbx 375

Недеите бе хора с тези RBX да се занимавате.TRB е серията ако все пак държите на YAMAHA

Всеки се разпростира според чергата си...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...според мен наи-добре да имаш 4 и 5 струнен.

И аз така...

Сега освен Ibanez GSR 200 имам и DeArmond Pilot V ,ама пуста му и гадина - има огромен широкопрофилен гриф, та виждам малко зор с късите си пръсти на по-високите позиции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че не я използвам, и не звучи хубаво на някой места, но мисълта ми е ,че чара на китарата нещо не ми допада <все пак е евтин баса и не е кой знае какво като звук и изработка>и понеже наскоро се лиших от 4-ния ми ибанец, много ми е домъчняло за такъв, та за това!!колкото и смахнато да ти звучи :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.