Jump to content
Българският форум за музиканти

Steve Vai:)))


vaicho

Recommended Posts

И аз да се изкажа. Чак сега се съвзех, затова чак сега и отговарям.

Беше размазващо! Всички музиканти дадоха абсолютно всичко от себе си, за да направят това велико шоу. Вай е невероятен, извънземен, както вече се писа, по отношение на чудесата, които сътвори с китарата си на сцената, и невероятно земен човек, съдейки по отношението му към публиката и към най-големите му фенове. Думи нямам просто да опиша онази вечер. Който не е ходил, освен да съжалява, да чака следващото посещение на Стив в България. А да се надяваме, че то ще е скоро. :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 59
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Концерта си беше направо велик!А и + Били Шийн...кво повече!?? :cheers:

Rud , преди време бях с този аватар и гледам темата и се чудя "абе как така, аз не съм писал тук, кой е писал от моя акаунт, к'во става бе!!??" и докато схвана мина не малко време ахаххахха!!!!

 

А за концерта......еми мога да кажа само, че по яко шоу от това не съм гледал никъде!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пичове квото и да си говорим такова нещо някой друг трудно ще го направи! ;) Току що гледах запис от концерта на Скорпионс от Каварна 06.09.2005 е колкото и да им се кефя и на момчетата просто Стив Вай..........си е Стив Вай! ;):blink: Нямам просто какво да кажа повече!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Концерта си беше направо велик!А и + Били Шийн...кво повече!?? :blink:

Rud , преди време бях с този аватар и гледам темата и се чудя "абе как така, аз не съм писал тук, кой е писал от моя акаунт, к'во става бе!!??" и докато схвана мина не малко време ахаххахха!!!!

 

А за концерта......еми мога да кажа само, че по яко шоу от това не съм гледал никъде!!!!!!

ooo,сменям го веднага,няма проблем ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за вас,ама аз още не мога да се освестя и съм в турбо депресия...много големи музиканти...много извънземна музика...Дано да дойде пак!!! :cheers::beer::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТОЙ пак ще дойде но дано не е чак през 210 година

би ми се искало - догодина пак или най късно 207 !

 

първоначално - по време на концерта си мислех дали да не се отказвам да свиря изобщо...

но после ми дойде такъв импулс - че млатя жица като побъркан - върнах си старата форма само за 2-3 дни

БЛАГОСЛОВЕН ДА БЪДЕ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

К'во да ви кажа? Бях на концерта, бях и на предния, и 1000 пъти да дойде, пак ще съм там. Сигурен съм че винаги ще има велики музиканти с него, което доказва на тези които не го познават, че самият той е един от N:1 музикантите. Израснал съм като музикант с неговото творчество :godbless: поклон и никога не ми е бил скучен. Има убийствено сценично поведение и голямо влияние над хората, 100% ентертейнър :bravo: . На този концерт успях да си уловя перце и се почуствах "ДОКОСНАТ" :D . Заведох и жена си. Тя беше във въсторг и естествено му е фенка вече, не че преди не беше :) , но не го знаеше :D . За финал ще ви кажа че Steve Vai не е случаен човек а рядко срещано явление. :inlove: :inlove: :inlove: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://dimitar.audioshot.net/

Направо е изял VAI:))) Супер му се накефих, много добър:headbang: Ако не сте чули нещо негово, направете го!!! Има какво да се чуе:dance:))Доста се е потрудил!!! Фен съм:D))

http://www.iuma.com/IUMA/Bands/DIMITAR_NALBANTOV/

Редактирано от vaicho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе няма ли някой да напише и песните които Ерик Сардинас изкара!!? :)

Чакай да видя дали не си ги пазя от предния път......... :)

Майтап! Всъщност 2000-та година ми беше доста интересен, но този път наистина нямах търпение да започне Вай. Сардинас е атракция, но не е моят човек...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
как ще ги стигнем тия бе хора... 25 години на сцена трепе с резачки, солачки, акустички, перца, пръсти... ефекти, усилватели, светлини.

 

по едно време имах чувството, че не съм на родната си планета... и всички стояха прави... е, какво по-хубаво за един артист като Вай.

Аз стоях прав и не знам защо, ама много кратък ми се стори концерта. Аз знам, че времето си е СУБЕКТИВНА величина, ама това си беше безмълвно просто!

 

айде, нека всекиму подобна изява да осъществи все някога.

Стиви е!

ALA ................BALA,KVI PLANETI BRE,,,,,,,,,,,,,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва не беше концерт,тжа си беше умопомрачителен спектакъл и няма нищо общо с която и да е друга бригада.Просто елегантно ни отнесе главите,егати

 

Еталон за невероятно SHOW

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.