Jump to content
Българският форум за музиканти

Crate


musicman

Recommended Posts

Аааааа!!! Не знаех че в БГ има внос на PRS и ако това са релните крайни цени на китарите направо супер!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са крайни цени

виждам само че са в евро което пак не е лошо за ПРС.ама дали са с ДДС???

Сори че малко извън темата ама се развълнувах като ги видях тея китарки :inlove: :inlove: :inlove: :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SE (special edition, shit emitted) серията е доста далеч от дъ риъл PRS и на мен поне не ми харесва особено много поне от тези, които съм пробвал (за сметка на това изключително харесах усилвателя, на който пробвах Tremonti SE - VHT Pitbull ;):blink: Култов дзвер просто).

Все пак т'ва си е бюджетната серия на ПРС.

Все таки вкус различен, хора много ;)

 

И с оглед да спестим време, форумно пространство и философски разсъждения на темите дали си заслужава ценовата разлика и въобще някога дали съм виждал, пипал, свирил на SЕ и респ. дъ риъл PRS - не знам дали си заслужава ценовата разлика, невероятни китари са риъл ПРС-ите, но наистина леко прекалено скъпи, което идва от името и репутацията на компанията и да пробвал съм и SЕ серията (Santana SE, Tremonti SE) и дъ риъл Singlecut ( :inlove: ) & CE.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са крайни цени

виждам само че са в евро което пак не е лошо за ПРС.ама дали са с ДДС???

Сори че малко извън темата ама се развълнувах като ги видях тея китарки :inlove: :inlove: :inlove: :lol:

То си пише, че са без ДДС освен това са за германия. А тук колко са може да ти каже само и единствено всносителя им. Но горе долу е цената в сайта + ддс + мито + някаква печалба. Все пак питай по-добре.

 

И с оглед да спестим време, форумно пространство и философски разсъждения на темите дали си заслужава ценовата разлика и въобще някога дали съм виждал, пипал, свирил на SЕ и респ. дъ риъл PRS - не знам дали си заслужава ценовата разлика, невероятни китари са риъл ПРС-ите, но наистина леко прекалено скъпи, което идва от името и репутацията на компанията и да пробвал съм и SЕ серията (Santana SE, Tremonti SE) и дъ риъл Singlecut (  :inlove:  ) & CE.

:metalist::metalist::metalist:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По Коледа аха да се почерпя с едно Тремонти...ама добре че се "вразумих"... :D

Иначе си бяха пуснали на стахотна оферта( в лева излизаше точно 1000)

А китарата с убиец!Само дето беше бяла и това малко ме разколеба ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.