Jump to content
Българският форум за музиканти

Свалят ли се килограми от свиренето на барабани?


Recommended Posts

и Крис Уичхънтър не е от най-стройните... Ангъс Йънг сваля по 3 килограма на концерт. Това е не само от метаболизъм, но и от дехидратация и "изгаряне" на калории. Възстановяването също не е леко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 32
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Има и един друг " голям, дебел и жалък нещастник " - Gene Hoglan се зове ;)

 

Пича си свири безумните каси с някви тежести. Това, според вас, някакъв начин да отслабне ли е ? <_<

 

Mне слаб приток на мозък към главата,но ние не сме виновни за това!

 

Иначе за свиренето по 8-9 часа е доста опасно ако по принцип изобщо не свириш да се изсилиш днеска 9 часа и следващите 2 седмици изобщо,ако се упражняваш повече от 6 часа трябва да го правиш всекидневно и постепенно да надграждаш с по голяма и по голяма продължителност.

 

Е да де то дехидратацията значи точно обезводняване,трябва да се пие повече вода особено лятото.....иначе аз специално като свиря след това задължително трябва да ям нещо сладко :dance: бомбонки и разни такива истории. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък от как свиря на барабани съм "надебелел". Бях само 82, а сега гордо чупя кантара с още 3+:headbang:

 

По тая логика след 12 години ще съм мазен, дебел, и понеже ще изпростея няма да свиря на барабани:)

 

С малко занимания с китарата смятам сериозно да намаля окосмението по гърдите, защото като свиря седнал и китарата ми се опира точно там. За други козметични и физически корекция явно ще се наложи изучаване и овладяване на други инструменти;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха, ама че весела тема ;)

 

Ами то ако се сваляха килца от свиренето на барабани, Poogie Bell нямаше да изглежда така:

Poogie%20Bell01-01.jpg

 

:headbang::);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то ако се сваляха килца от свиренето на барабани, Poogie Bell нямаше да изглежда така:

 

 

Хаха

'Секи луд с номера си.... :D:greenball:

Де да знам .. може и да е от барабаните ,макар че малко се съмнявам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе не се свалят ама вижте го тоя как се е изпотил по лицето... а като се потиш, значи нещо те е изморило => гориш калории. Аз като свиря песни с доста double bass и после се изпотявам се1 съм тичал 2 километра. Така че според мен всичко е до определения човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само туй ми трябва. Както съм 70 кила с мозъка... кусур ми е да отслабвам. :P

 

БДУ, количеството пот няма общо с това колко работа си свършил и колко калории си изхабил. Въпрос на индивидуалност, зависи каква ти е топлинната регулация. Дори при един човек се мени според гъстотата и интензивността на заниманията му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха, ама че весела тема :D

 

Ами то ако се сваляха килца от свиренето на барабани, Poogie Bell нямаше да изглежда така:

Poogie%20Bell01-01.jpg

 

:P;):wacko:

 

Той от едно свирене може да маха 1500 калории примерно, ама после като яде 2 пъти толкова.. как искаш да отслабне :D)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

мисля че със сигурност се свалят - няма как това все пак са барабани! :girl_witch: никога не сядай да свириж на барабаните без позитивно мислене! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моите приятелки като разбраха ,че от свиренето на барабани се свалят килограми и искат да ми идват на гости :hysterical:

 

вече ще има кой да ми готви :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Всичко е до метаболизъм човек.Но твърдо съм убеден че от свиренето на барабани се свалчт килограми .Лично съм го изпитал.Но само ако се потиш иначе едва ли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.