Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравейте!

От доста време не съм ъпдейтвал темата с нещо интересно, по което съм работил наскоро. Днес за малко да пропусна един такъв момент. Сетих се, че мога да направя няколко снимки на една интересна операция и.... цъкнах с фотото. За съжаление направих снимки само на финалната част, а не както обикновено правя - снимка "преди" и "сега".

 

Та така, собственик на Фендер Страт поиска да направя нещо по грифа. Ето снимки:

s7300018j.jpg

 

s7300014r.jpg

 

s73000110.jpg

 

s7300006q.jpg

 

Някой може ли да познае, какво точно направих по грифа?

 

К. Димитров

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Цъ :D

 

... по принцип ползвам "пре-карано" масло. Сещаш се откъде го вземам :yahoo: .

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпил си полвин каса бира върху него?

 

....а може би цяла?

 

Той затва е тъй красив и некленов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ :no: и на теб Ники! НеКленовостта си е по рождение, а бирите в комплект с касите - те са си банално ежедневие :beer:

 

^ Позна! Няма награда за верния отговор, но ми беше любопитно, дали ще се види интервенцията. :greenball:

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А-а-а! Подозирах аз, че ше ме цакаш с 10W40 на 30000км ... :greenball:

 

Ъ, той верният отговор дошъл вече! :beer:

Редактирано от Rammkopf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интервенцията не включва рефрет. Има пипано само след 21-ви праг (включително) като е добавено допълнително парче Палисандър и един праг допълнително.

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе аз го подозирах, че е по рождение заради модела, ама да си кажа, че е красив и некленов :greenball: И точките можеше да му смениш с нещо по-аристократично....

Отивам да си зема столично тъмно, дето остана единствената свестна местна тъмна бира (+шуменско).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:greenball: Направи ми впечатление че фретборда излиза над грифа и затуй. Иначе не си личи манипулацята. А за тъмните бири си е абсолютно верно. Дано да пуснат поне PVC 2L столично :beer:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бах ма'аму, Величко, никой нищо не ти критикува! Не може да си толкова съвършен :)

Не може да е така - няма как. Кажи какво не ни показваш. Покажи го!

Не може една такава сериозна интервенция и то частична, която включва и правенето на радиус, който трябва да съвпадне с оригинала, върху един малък участък, без да се вадят всички прагове да няма разлики/грешки. Нещо ме гложди, че не всичко е толкова просто, колкото казваш, че е - ахъм. :)

Кажи къде и какво си прецакал. Иначе ти спирам доставките на изгоряло масло. :offtopic-001:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верчо, голям си неверник! Хич вяра ми нямаш. 42 пъти ти обясних, че всичко е това, което се види на снимките. Няма скрито, няма покрито. Верно, пипкава е работата даже много, но резултата е налице.

Иначе за прецакването- мога да ти покажа едно "червейче" как е прецакано и подготвено за Charvel

 

.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.