Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Уж ходи да работи в ателието от сутрин до вечер а той нашия виж с кви работи се занимава :drummer:

Редактирано от pioneer 306c
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега, първо - искам да заявя, че това изобщо не съм аз и че става дума за друг калпазанин! Второ - имам жеуезно алиби за въпросният ден и купищата талаш могат да го докажат! И трето - презервативите не бяха 90, а само 50.

 

п.п. Синоптиците от Националният институт по метеорология и хидрология към БАН, изпратиха предупреждение, че "Чирпанската градушка", след като премине през Варна, ще се насочи директно към Силистра! Честито граждани!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олоу... шашкън компания... Оставете чиляка да прави това дето го може... Аз един ден тази седмица се излъгах да мина през ателието и още имам съновидения... Съновидения от вида на попранени/преправяни/направени Charvel-и, Ovаition-и, Fender-и, Gretsch-oве и др. Не можах да направя снимки щото ми трепереха ръцете...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм.

Пък аз като ида при него само трици и разни рендосани талпи. Явно Ончо ги крие и ми показва разни цепеници.

Другия път ще мина оттам без предупреждение с няколко мини камерки и ще заснема аз ...

:whistle:

Редактирано от pioneer 306c
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

westnikfenomen.jpg

 

Наистина много въпроси. Ето защо е малко странен през последния месец. Значи и обири правил...с презервативи... хм. Очен странно?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я стига с коментари от сорта "Совите не са това което са"!... ааааааааааааа!!! :huh:

Айде маани таа полиция, айде маани тия 5 лева!

Коце, земи пусни някоя нова снимка, че аудиториятя съвсем изфиряса веке... То бива "абстиненция", ама то веке се не трай... :excl::blush::wallbash:

 

:whistle::tomato: :tomato: :tomato:

Редактирано от dandilov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го най-новото произведение на Коцето. Инструмента е просто извънземен! Коце голям си!!!

Ето и спецификации:

Neck throught, body mahagony with maple top, maple neck , ebony fingerboard,pickups Seymour Duncan Blackouts AHB1, tremolo Gotoh Floyd Rose, Grover Tuners.

 

thumb_1044043IMG_4794.jpg thumb_1695762IMG_4823.jpg thumb_7901345IMG_4831.jpg

 

thumb_5325968IMG_4828.jpg thumb_4492908IMG_4793.jpg thumb_7801168IMG_4791.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, браво... Зелено дърво! Ключове под дъга... Чист castom shop от KDBasses...

 

Нито купувам, нито продавам, само го хваля!

Редактирано от a_panov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти Деански за хубавите думи! Благодаря на всички, които по един или друг начин участваха в реализирането на този проект! Благодаря за отзивите и коментарите!

Искам само да добавя няколко неща по китарката:

- Грифа е 3 части Яворче;

- Монтирани са в грифа carbon fiber reinforcement шини;

- Инлеите са Abalon;

- Конструкцията е скрит нек-тру (Hidden neck-thru). Доста засукана конструкция и определено изисква доста сметки доста приспособления за прецизно и качествено лепене.

- Топа е наш БГ Явор с два цвята фурнир за контраст;

- 25,5' скала.

 

Затова се сещам като допълнение. Направих няколко снимки, но те се оказаха абсолютно некачествени. От всичките ми усилия да заснема детайлите по китарката, само една единствена снимка става за нещо - ето я:

sam0716h.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.