Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Благодаря на всички ,които поддържат идея на логото! Станишев такъв инструмент не заслужава! Които живял в СССР ,ще ме разберат !!!

 

А за "Хепита" - моля,моля - не им разваляите интериора,и без това не им са хубави "закованите" трофеи.

 

Такива чудесии се "отковават" от Гренландски кръчмички,колега от София дето преди мен отскубна

един GRETCH 1967 от стената в NUUK може да подтвърди моите думи.

 

Че и логото го патентовахме вече с другаря K.D. ! :headbang:

 

Няма да има такава друга !!! Косьо,преклонявам се ! :)

 

ПС: не сме стигнали още до електрическата част.

 

ПС2: на една вълна сме с колегата,дет я нарече Червената Шапчица - аз така й викам галено.Кат си във Варна - торти от мен !!! :butcher:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябваше да пише направо "Джипсън" ...:)

 

За щастие ние не искахме да правим КИЧ-китара затова "GIBSON" не става,а пак "JIPSUN" ,както съветваш, ептен !!!! :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коце, тази сутрин станах крив като макарон, спи ми се, реве ми се... отивам на работа... Отварям форума с цел да видя кой какво и след точно три минути влязох в твоята тема. Бива ли така, бре момче!?! Да разплакваш хората толкова рано сутрин! Как те не бе срам, кажи ми само! Това лого... Аз... ;) Не мога...

 

П.П. Излизам в обедна почивка в 10 сутринта заради теб! И поздрави на всички фенове на Гибсън с това творение! :ok:

Вик, срам не срам това е на мегдана! Малко ми е съвестно, за дето предизвиквам сълзотеч, ама се успокоявам с предположението, че причината е искрен смях.

...иначе няма нищо лошо в това, обедната почивка да е маааааалко по-дълга от работното време. Аз лично към това се стремя .

 

... Искам го и аз, ако не е запазено само за тази убавица.

...ще се разберем на 6 очи ;)

 

Това лого направо издави рибата из Янтра!!!

:):P;);):ok:

То бива, то може, ама такова нещо не бях очаквал!!!

Тая тема ми изяде всичкото свободно време, кой, какво, все нея гледам дали няма нови постове с любопитен снимков материалец.

Та като стана въпрос за рибата из Янтра, вземай чували и я събирай. Пълни фризера (осоли я обаче) и на Никулден качваме се на легендарният ми Форд (ако кариеса по ламарините не го довърши) и потегляме към дестинация Варна. Таман НиколЮ Сандвичев ще има имен ден и ще почерпи, а рибата ще му е като подарък, защото едва ли е опитвал речна риба умряла от смях. :ok:

 

@Telerig

Адаш, може и това да се направи, ама ще трябва първо малко коса да си набода, обезкосмяване по останалите видими части по тялото е задължително, гърди да си сложа и да си удебеля джуките, че да има ефект :ok:

Между другото мислихме с колега развитието на подобна идея, но... резултата е видим.

 

К. Димитров

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на Никулден качваме се на легендарният ми Форд (ако кариеса по ламарините не го довърши) и потегляме към дестинация Варна. Таман НиколЮ Сандвичев ще има имен ден и ще почерпи,

Опа- опа, шшш, Пейчо, ти т@шачиш ли са с меня или са м@дурчиш, ба ой!?

Тос Форд аку стигне ду Варна с идин чувал риба у багажника, ас ти убещаам, чи шти го модна на Миерцедес! 10683_029.GIF

 

Правоъгълна кутийка

без багажник - с колела,

със моторче доста шумно

набедено за кола.

 

Захабена немска бричка

и с дизайн на всъдеход,

то купува се страхотно

от дебил до идиот.

 

Имидж страшен има, братко,

внасяме го и до днес,

но поне сме мазохисти

мажеме се здраво с грес.

 

Ремонтираме, но знаем,

туй е нашата кола,

и пред никого не ще признаем

колко гадно е това.

 

Хванеш ли обаче Форда

ще се друсаш здраво, знай,

от цени и от павета

пломбите ще ти изпадат май.

 

Форд барака е голяма

като нея друга няма!

Ескорт, Мондео или Ка

мястото им е на боклука.

 

Но когато сняг запръска,

що ще чиниш ти зимъска?

Трябва да изхвърляш гумите си стари

Фордът просто няма да запали!

 

И накрая - що да кажем за ръждата

дето ми яде колата?

Съжалявам, истината е само една -

разделяй се бързо с таз трошка - кола!

 

Отивам в сервиза за пети път днес

с надежда едничка :"дано има прогрес!"

Монтьорът, доволен, усмихва се харно,

и гледа към джоба ми някак коварно:

 

-Момче, какво пак ти се случи,

ти май с тоз Форд въобще не сполучи!

-Влязох във дупка, плитка и тясна...

-Ми ето ще сменяме джантата прясна!

 

И тоз път ремонтът илзезе ми скъпо,

но що ли да сторя - пак гледам тъй тъпо.

Прибирам се вкъщи отегчен и сломен,

таз марка злокобна, ама хич не е за мен! 28365_476.GIF

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме поряза това.... не че не знам това по омазаните се ръце...

 

За китарата - става чудесна! Цвета е супер , за логото нямам какво да кажа - Серго, ти си гений!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност това стихче за Форда е преработеното "Ода за Голфа", в оригинал е на VW, та тях по би има прилягало даже

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

28311_735.GIF im sorry... 11363_980.GIF

Руско, само с китки няма да мине номера :) . Ще ти пусна един жокер как да се реабилитираш :hysterical: : Рецептата е тортички в неограничени количества и абонамент за зъболекар :hysterical: .

 

........

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...и за Опела 2Х1 :D

 

А, де... А, де...

 

А по темата - китарката изглежда чудесно, към момента. Много соц. настроение лъха от нея... :D Така лого е по-добре от "Jipson", щото щеше да е типично в руски стил - да се вземе нещо, да се реконструира с леко модификации и... бой по гърдите. :)

Редактирано от Slide
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега дойде ред на снимките с китарката в малко по-приличен вид.

 

Близък план на зоната с потовете. Вижда се, че има допълнителни две отворчета за цека ключета, които електрониката изисква. Отворчета, които не бяха в предварителният план и се наложи да се дялат допълнително, както и да се разширява цялата кутия за потове.

 

pic0544.jpg

 

Тук е жака и новото му място.

 

pic0535.jpg

 

Лакираното лице на тялото:

 

pic0536.jpg

 

... и лакираното гръбче.

 

pic0537.jpg

 

 

К. Димитров

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.