Jump to content
Българският форум за музиканти

Брой цитати и време за редактиране


Recommended Posts

^ Когато цитираш част от коментар - правиш цитат и орязваш частта, която не те интересува. Това е позволено, понеже обикновено тези цитати не са дълги - все пак наблягаш на нещо конкретно:

...алабала това, което коментираш алабала...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки би трябвало да е способен да редактира собствените си постове колкото си иска и когато си иска.

Единственото по-яко от това, е да си способен да редактираш и чужди постове! :thumbdown:

Иначе, ще се редактират стари теми, ще се получат обърквации...и долни инсинуации! ;)

Поста ти няма да има стойност, защото винаги можеш да го промениш и за това времето за редакция е кратко, но достатъчно за да оправиш грешки.

При мен винаги са много! :greenangel::P

 

Според мен ще е по-добре времето за редакция да е 30 мин. (сегашното не е 20мин, а 15мин или поне при мен времето тече по-бързо) :greenangel:

 

коментар:

3:56

последна редакция:

4:10

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз пък се съгласявам с хората, които се оплакват от максималния брой цитати. Поне 5 пъти ми се случва, като последния ползвах кавички или нещо такова за заместител, но не си е работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1

Аз също съм на мнение, че ще е по-добре да се увеличи времето за редактиране, както и броя позволени цитати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.