Jump to content
Българският форум за музиканти

"Приключение" в търсене на Т О Н А


Recommended Posts

:mellow::godbless::godbless: Страхотна визия в сравнение с преди, а уж беше на последно място :) Уж се прави от нищо представям си ако материалите бяха подбирани...страхотна работа и поздрави на майстора и инициатора - да му е честита! :)))
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 231
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)

чудесно! страхотна метла! определено искам да я чуя как мете :mellow:

 

поздравления и за двамата пряко замесени! на единия за майсторлъка а на другия за придобивката.

 

 

надали сега е момента да спомена за моята идея за преобразуване на squier-a ми в prs-подобна китара че току-виж ме е ударило едно летящо длето по главата от др край на България :godbless:

Редактирано от noflip
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Великолепна работа, в сравнение с абсолютно всичко друго като китарна изработка пускано в раздела, а и в много други раздели на много други форуми :mellow: Сега разбирам, защо китарите и басовете на сайта, изглеждат като 3-д модели, те просто така си изглеждат - перфектни.

Поздравления :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коце, Краси(последно не знам кое име остана!), много харна бангия стана, бре :mellow: Сакамо семпли, оти визиьота е мамата! Ех, как ви се радва на двамцата :godbless: Брау, брааУУУ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Сънчо, това което казваш е вярно, но има и нещо друго...

Онова което се вижда в сайта, няма нищо общо с това, което се вижда на живо.

Китарите и басовете изглеждат като бижу и няма как да се обясни това с няколко реда.

Трябва да пипнеш, за да можеш да се докоснеш до съвършенството, наслаждавайки се и на най-малкия детайл.

Тази китара (моята) няма място за сравнение със изработката на китарите и басовете на BassTraffic. Те са просто от друго измерение .Изработката и подбирането на материал, са просто безупречно перфектни и усещането те кара да достигнеш кулминационната точка на зрителен оргазъм.Може да звучи като суперлатив, но истината е такава.

 

IgniteAll, мерси за хубавите думи! Двамата с Коцето искрено се радваме, че бяхме полезни с това, което

направихме в тази тема, и най вече Костадин Димитров, който положи доста труд не само по китарата ми, но

и по показване на снимковия материал, което си беше бая занимавка.

 

Коце, благодаря ти! :mellow:

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^T'ва некак подло ми звучи :hysterical:, защото, ше требва да се замъкна, Коце, там където си човек някой ден, ако имаш нещо наприготвено такованкана за пробЪ и да действаме по некои въпроси, макар че напоследък съм се запалил по акустични китарки, по разни причини - а ти не си ли се запалил случайно ? :-)

http://www.olsonguitars.com/available3/119...0horizontal.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От понеделник нататък, китарата ще е в сервиза ми и всеки (без изключение), който желае

да пипне, погледне, пробва, посвири или вкуси сандвича е добре дошъл.Кафето е от мен.

Целта на занятието беше да имам китара в сервиза, за запълване на свободното време.

...в тая криза човек, като няма работа, поне може да посвирва през това време.

Благодаря на всички за интереса към темата и също така искам да благодаря на кръстника SviStyle,

който ми даде страхотна идея за името на китарата, което пък предполага сегашният и цвят.

Другата седмица ще се опитам да драсна нещо и да го пусна тук в темата, за да се чуе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички, които ме/ни подкрепяха в това SandWitch начинание! Благодаря на поръчителя Трендафил (Краси), че му хрумват подобни идеи! Благодаря на тези, които участваха в темата, писаха и се изказаха ласкаво по отношение на крайният продукт, както и на процеса на изработка! Благодаря на тези, които изказаха критика и на тези, които я спестиха! :greenball:

 

Сънчо! Винаги можем да направим едно рандеву! Все ще извадя нещо от дулапа за проба и нещо от хладилника, че жега е все пак…

Акустичните китари все още не са започнали да ме обладават, но цигулките…ммммм

 

К. Димитров

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Лоша работа...днес си тряснах лявата ръка с индикатора, с дървената дръжка (чука) :D и семпъла май ще се отложи ако не се оправя тези дни...ама и аз не завърших оня кръжок '' Руками не до лактами ами до раменами в гъзами''...че и Васко го няма да посвири... :huh:

...не знам вий как сте, ама аз кът са ударя многу ма були. :blink:

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм съвсем сигурен дали Гърди (Краси) се е ударил точно в пръста! Май в главата се е ударил!

По отношение тона на СандВич-а, Гърди вече може да споделя впечатления, но........има едно НО! Точно това НО вкара СандВич-а пак във бокса. :ok: Сега предстои рефрет. Защо и как се стигна до там...незнам.

 

К. Димитров

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Слушай ве Кънчо, то ко ма разнасяш насам-натам?! :curse:

Многу ясну,че ша сменя праговете, ся реших чи съ ми неудобни и ми запират пръстити фъф фингър борда...!

Тва е проблем и то голям проблем за мен.Иначи шта викам ти да бендвъш и да са путиш дукът засукваш струнити.

Някой ден кат просвиря джас, ше ги туриш обратно тия ниски прагове да си джаскам на воля. :thumbup:

За сега ша са размер джамбуре.

 

Иначе китарката е станала супер на външен вид а разликата в тона е значителна меко казано.

Придоби по-плътен и концентриран звук , като в същото време запази горещината си.

Тъй като махагона е твърде тънък, все още не мога да регистрирам добре присъствието му, но

мисля, че се е получило добре.Инструмента звучи страхотно на чистия канал с много

балансиран и стабилен тон, който в същото време е прибран, насочен, отчетлив , ярък и сочен,

като при класическите китари.Според мен топеца си е свършил добре работата.

Изобщо усещането ми като цяло се промени и мога спокойно да заявя, че цялата тази драма си заслужаваше

всеки косъм от главата на Кънчо...колкото до праговете - аз си знам най - добре. ;)

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лъчо! Това за джазчето много добра идея! :)

Иначе за Махагона - присъствието му е значително, като се има предвид, че грифа ти с по-голямата си контактна площ е залепен за Махагона. Че е тънък е верно, но без него пък съвсем осезаемо щеше да регистрираш липсата му ;) .

 

К. Димитров

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.