Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Спешно се нуждая от помощ ... тъй като не можах да се справя с EzDrummer , не можах да си семплирам едни барабани .. трябват ми защото ще свирим .. а барабанист липсва та исках да си направя бекинг трак .

 

Ако някой има свободно време , желание и умения да ми семплира барабаните на 3 парчета , ще съм адски благодарен .

 

за да ви изпрая парчетата ме потърсете в Скайп : Carnalsoul

 

Мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ами за другия петък ми трябват семплите

 

А и второ не мисля , че за едно тъпо училищно тържество ще тръгна да ангажирам хора .

 

Парчетата които ми трябват са :

 

1.Red Hot Chili Peppers - Californication

 

2.I love Rock n Roll - ще правим кавъра на Бритни (трю факин метал ;D) , но като прегледах и оригиналната песен на The Arrows е с абсолютно същите барабани .

 

Аз съм ги направил на MIDI вече , но не можах да подкарам проклетата програма и само с MIDI-то си останах B)

Редактирано от carnalsoul
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

B)

 

 

хаха знам ви вече песните :punk_guitar:

 

 

Само 2 ли бе ? - то даже 1 а не 2 ;)

 

 

Втората :cheers: - не е късно да я смените (или се налага под влиянието на даскалите)

 

И само ти и Покука ли ще сте ?

 

Аи успех Ванка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ии ще пеете ;)

 

супер ще станане значи :punk_guitar:

 

 

а за РХЧП бях вядил сайт с drum and bass ама ся нещо немога да го намера :cheers:

 

поразрови се и ти ако не те мързи :yahoo:

 

 

 

Аи стига съм правил B)

 

 

 

УСПЕХ !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смъкни си рипнатите тракове от Rock Band и Guitar Hero 4 - разделени са на китара, бас, барабани и вокал. Не знам дали има точно тези песни - мисля че видях оригнала на "I love..." и няколко неща на RHCP.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление това с игрите не стана ... има само китара и цялото парче , вече се моля някой да поеме инциативата да ги мине през програма аз , както казах имам MIDI файловете , само трябва да се семплира : /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой , който има вече инсталиран EZDrummer примерно или друга програма за семплиране , имам MIDI фаиловете , само трябва да се пуснат .

 

Моля ви спасете положението , че ще се излагаме в петъка с MIDI бекинг трак ;D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Baby Thomas мерси , но вече имам на Californication , единствено на I love rock n roll ми трябва бекинк трак на барабаните . Аз от 2 дена се мъча с всевъзможни програми да семплирам и не знам защо (може би защото не мога да работя с тях ;D ) нищо не става

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.