Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпрос за дист.


Recommended Posts

Здравейте, преди време се сдобих с един амп. Vermona regent 300 k, и както знаете - няма дисторшън..

Та въпроса ми е каква екстра ще ме посъветвате да си взема, за малко по-хард звучене, че ми писна да жуля само на клийн..

Естествено ако може да е по стара българска рецепта "хубаво и евтино" :)

 

Благодаря...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евтино и хубаво, това е оксиморон вече, но все пак - Берингер...

 

Раздел купувам продавам - Налбантов продава Дод Малмстийн за 80кинта. Бих го отнесал като куцо пиле домат, ама тая криза...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, по принцип се занимавам с ръчна изработка на подобни джаджи и чат-пат си правя и по някой дист :) Определено ще ти излезе по-евтино от това да си земеш някой от магазина, а и качеството на евтините модели едва ли ще е кой знае колко по-добро от това дето мога да ти направя. Само нз доставката как ще оправим :punk_guitar:

Иначе китаристката от моята група си взе един дисторшън на Boss (DS-100 ли да беше или нещо от сорта). Вади убийствено як саунд, ама е едно 150-200 кинта...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бях сигурен кой точно е моделът :thumbs_up: Останал съм с впечатление, че май беше нещо такова, но беше ми се струва доста над 100 кинта :( После като ми каза, добави, че е вървял горе-долу колкото процесор DigiTech RP-150 (който беше в този магазин с цена 200лв).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Защо не пробваш Firesound на NАudio? Пиши ЛС на Nikifena.

Освен, ако не търсиш ултра-мега-тежък дисторшън, Firesound-a ще ти свърши добра работа. То се води драйв, а не дист.

Имаше и S-amp GT 2 или нещо от сорта, което си е дисторшън вече. Пиши му и го питай за цени, има из форума качени семпли с него, можеш да го чуеш, ако ти е интересно.

Редактирано от Vasil Pavlov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък Firesound-чето ;)

И двете джаджи откъм съотношение изработка/цена са много добри!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

 

Веднага мога да ти предложа един BOSS DS1 за 80лв

Ползван но си върши работата перфектно.

Ако искаш на yanevd@gmail.com или skype Dimitar3247 там разбираелстжо за подробностите

 

а ако се интересуваш имам и още нещо много добро на BOSS CS3 компресор сустейнер, който е чисто нов

 

чао

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бях сигурен кой точно е моделът :beer: Останал съм с впечатление, че май беше нещо такова, но беше ми се струва доста над 100 кинта :cheers2: После като ми каза, добави, че е вървял горе-долу колкото процесор DigiTech RP-150 (който беше в този магазин с цена 200лв).

 

 

Дай снимки - отвъртре и отвън на ефектчетата, които правиш, както и запиши семпли, където може да се чуе убийственият им звук, за да прецени евентуалният клиент дали са конкурентноспособни както на останалите хора тук, така и на производители като босс, диджитек, та бори и беринджър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.