Jump to content
Българският форум за музиканти

Какво мислите за т'ва ?


Dilian Nedev

Какво мислите за китарата по-долу ?  

55 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

забравили сте да сложите в анкетата..баси тъпото....това е...както казват повечето хора точно такова...смисъла от тая китара е точно НИКЪФ!! не е удобна за свирене...пък и ако някой е левичар- шси земе лява китара , а ко е десничар дясна...не познавам никой който да свири и на 2те еднакво добре..(ако някой може изобщо) а вие??? :violin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

незнам кой не е в час, не веднъж ви се обясни че тази китара е такава само заради шоуто при изпълнения на живо :read: , друг е въпроса че Анджело си свири доста прилично на двата грифа ЕДНОВРЕМЕННО!!!

за разликата от повечето, които пишем тук дет неможем и с един да се оправим.... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата.

Жестока е китарката. Също и тази с четирите грифа (тоест те са 4 отделни китарки, но доста умело съединени). Изобщо Dean Guitars имат много яки попадения.

 

Излишно е и да казвам, че Майк Анджело ми е любимият китарист. Той е... просто ненадминат шредър, друго не се сещам какво може да се каже за този невероятен музикант. И освен това наистина кърти, без значение от коя страна му се пада грифа :):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата.

Жестока е китарката. Също и тази с четирите грифа (тоест те са 4 отделни китарки, но доста умело съединени). Изобщо Dean Guitars имат много яки попадения.

 

Излишно е и да казвам, че Майк Анджело ми е любимият китарист. Той е... просто ненадминат шредър, друго не се сещам какво може да се каже за този невероятен музикант. И освен това наистина кърти, без значение от коя страна му се пада грифа :):):)

:):):) най-накрая един вярващ :headbang::headbang::headbang:

Анджело е бог :headbang::headbang::headbang::virtuoz::virtuoz::virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма смисъл от такава китара :-)

някои с 6 струни какви неща правят не е истина :-)

А иначе той Пеци си слага китара зад врата, ама с това не свири по-добре  :headbang:

По-добре от бат Анджело забраи...

А китарата избуши кочината! :headbang:

Така де, и на мене ми е любим :headbang::headbang::headbang:

Като се замисля, ако искам signature-модел - само негов бих си `зел... :):):) :guitar: :guitar: :guitar: :headbang:

Редактирано от st0rmblastt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мноу грозна тая китара ,уееей!!! :pray:

И към шредърите - ае стига с тоя Майкъл Анджело ,верно е много техничен ,ама пък толкова ли не сте чували за Rusty Cooley ??? Като става дума за техника ,винаги съм казвал ,че най-добрите instructional videos са именно на Cooley ("Shred Guitar Manifesto" и "Extreme Pentatonics) ,могат да се поръчат от www.chopsfromhell.com или пък мисля че в e-mule имаше поне едното .Човекът е НЕЧОВЕК!!!

 

Държа да отбележа ,че говорих само и ЕДИНСТВЕНО за техническите възможности на двамата ,а не за композициите им!!! :pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Държа да отбележа ,че говорих само и ЕДИНСТВЕНО за техническите възможности на двамата ,а не за композициите им!!! :pray:

idd. Angelo е по-добър. Като намериш някой да сфири по-бързо и по-чисто от него... :pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Държа да отбележа ,че говорих само и ЕДИНСТВЕНО за техническите възможности на двамата ,а не за композициите им!!!  :pray:

idd. Angelo е по-добър. Като намериш някой да сфири по-бързо и по-чисто от него... :pray:

R U S T Y C O O L E Y

 

ПЪТИ по-добър ,как може никой в Бг да не го знае ,ебаси!!! Какви шредъри сте ?! :pray::bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анджело е машина бих казал че е един от любимите ми китаристи и китарата му ме кефи :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Държа да отбележа ,че говорих само и ЕДИНСТВЕНО за техническите възможности на двамата ,а не за композициите им!!!  :bravo:

idd. Angelo е по-добър. Като намериш някой да сфири по-бързо и по-чисто от него... :D

R U S T Y C O O L E Y

 

ПЪТИ по-добър ,как може никой в Бг да не го знае ,ебаси!!! Какви шредъри сте ?! :pray::pray:

кат са упъричим шъ гу видим и тоз кво копеле ще да е :bravo: че нещо тъпото муле не открива никви видео фаилове :pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

R U S T Y C O O L E Y

 

ПЪТИ по-добър ,как може никой в Бг да не го знае ,ебаси!!! Какви шредъри сте ?! :D:D

Имам Extreme Pentatonics, наистина е нечовек...

 

но като цяло тва шредене не ми допада особено...като ти мине първия уплах от това как свирят тия "момчета" и после не остава друго...иначе евала им на техниката, там няма какво да се каже просто :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаем си го Анжело ние, от много отдавна :):D

Бърз китарист, 4исто свирене - перфектен.

Той е и рекламно лице на Дийн китарите, а китарата в ръцете му на снимката си е негов сигна4ър модел.

 

Много ме кефят оба4е и ония "ламарини" дето стоят зад него :ph34r::):D

 

Имам интересен въпрос към тези, които евентуално знаят...

Какви са микрофоните, с които са озву4ени кабинетите му? С такъв SHURE пее Бон Джови на ънлъгд-а си. Тогава за първи път видях тоя модел и искам да знам какъв е!

Мерси предварително за инфото!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

R U S T Y      C O O L E Y

 

ПЪТИ по-добър ,как може никой в Бг да не го знае ,ебаси!!! Какви шредъри сте ?!  :D  :)

Имам Extreme Pentatonics, наистина е нечовек...

 

но като цяло тва шредене не ми допада особено...като ти мине първия уплах от това как свирят тия "момчета" и после не остава друго...иначе евала им на техниката, там няма какво да се каже просто :D

Да бе ,то и аз тва казвах - че е ужасно техничен ,нищо повече . :ph34r:

 

Алекси ,в мулето има едното видео ,пиши "Extreme Pentatonics" в търсачката и излиза един файл около 190 MB .

Също така можеш и да погледнеш ето линк http://www.chopsfromhell.com/guest_cooley_7ds1.html - много полезни 7 легато упражнения .Абе разгледай ги всичките на Куули ,които са секцията "Guest Columnist" на www.chopsfromhell.com

 

Офф ,мн сори за офтопика ,темата беше за китарата на М.Анджело - грозна е де*ба!

Редактирано от trendkiller
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми и аз съм от негативно настроените към тоя шут. Спийд киллс. Трънки... Б.Б.Кинг свири 1 нота за 3 такта, ама кефи няколко пъти повече!!!

А конкретно за китарата - интересно е, ама нещо не съм фен. Както и на Вай с трите грифа и т.н. бози. А да си я купя...не знам какъв кейс ще трябва да й взема. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.