Jump to content
Българският форум за музиканти

Esp дилема :)


ATOC

Recommended Posts

защо четеш само каквото ти изнася ???

 

 

:girl_witch: :girl_witch:

 

Чета всичко, но отговарям на това, за което мога да го направя.

 

:girl_witch: :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 73
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

:girl_witch: :girl_witch:

 

Чета всичко, но отговарям на това, за което мога да го направя.

 

:girl_witch: :girl_witch:

добре като подхождаш така .....

въпроса ми е ...

конкурентна ли ти е цената в сравнение с ямаха/динакорт ..... за кх202 , 990лв , твоита е 1090 .. нещо повече ли може?????

 

няма да коментираме, че може би само ти внасяш доста други марки ... което е ПОХВАЛНО, още веднъж казвам и не отричам ползата от теб !!!!

 

П.П. достойно би било да признаеш,че някои неща се намират на по- добри цени, а за теб е голям ПЛЮС да поддържаш такъв асортимент

---- пак адмирации за ТЕБЕ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:thumbdown::)

 

Много уважавам Динакорд – там работят чудесни специалисти, фирмата е достатъчно мощна, за да пазарува директно от производителите, да докара поръчката си с ТИР и да може да си позволи цени, които са по-ниски и от Thomann.

 

Аналогично е с ESP. Все пак, в каталога на Динакорд има около 30 модела ESP китари, а толкова са само моделите от SIGNATURE SERIES на ESP за 2009.

А не се знае и какъв момент ще улучиш – може в каталога да го има, но вече да е изчерпано. Опитът е - в такъв момент все пак да има алтернатива.

 

Доставките не са с ТИР, а индивидуални, това обяснява и разликата в цената.

 

:D:girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:thumbdown::)

 

Много уважавам Динакорд – там работят чудесни специалисти, фирмата е достатъчно мощна, за да пазарува директно от производителите, да докара поръчката си с ТИР и да може да си позволи цени, които са по-ниски и от Thomann.

 

Аналогично е с ESP. Все пак, в каталога на Динакорд има около 30 модела ESP китари, а толкова са само моделите от SIGNATURE SERIES на ESP за 2009.

А не се знае и какъв момент ще улучиш – може в каталога да го има, но вече да е изчерпано. Опитът е - в такъв момент все пак да има алтернатива.

 

Доставките не са с ТИР, а индивидуални, това обяснява и разликата в цената.

 

:D:girl_witch:

за да видиш че не говоря глупости и не искам просто да се заяждам с теб ....

 

за ЕСП лтд макс 600 бял (това е сигничър модела на Макс Кавалера) .. ТИ ДАВАШ ПО-ДОБРА ЦЕНА ОТ НА ТОМАН !!!!!

цитирам този модел, защото ме интересува и го проверих

 

 

ФАКТ !!!!!!!!

:recourse: :recourse: :recourse: :recourse: :recourse:

Редактирано от badValue
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 страници се дърляте, но на практика не му помагате на човека....

 

Напротив, и 2-те страни са с преимущества и недостатъци, които се видяха. Въпрос на лична преценка е от къде ще се пазарува.

Мен лично Pay on delivery най ме устройва, а за кредитна карта трябва да си отварям нова банкова сметка, която ще ми е N-тата (макар че е крайно време да си направя). Но ще видия, сигурно ще е от томан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един практичен съвет.

Ако си решил да е една от двете и се колебаеш коя -

представи се мислено с едната и с друга. Тази с която мислиш, че ще изглеждаш по-яко - тази е.

Имаше една песен - уан, ту ,три, дибидиби-ди, китарата колко добре ми стои.

And nothin else mathers.

 

Напълно сериозно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това аз ще му помогна защото съм го изпитал :thumbs_up: Препоръчвам ти да вземеш KH 202ката. Тази другата един приятел я има. Мойта китара е Cort evl k4 и мога да ти кажа, че е 500 лева по ефтина ама звучи 500 пъти по-добре от тоя F-а! Ще се прецакаш, затова си земи 1вата. Освен, че ще е убиец (като звук) е много красива а и горе на главата имаш подписче от един от най-големите китаристи :thumbs_up: Гъзариика си е :thumbs_up: Айде късмет, която и да си вземеш, със здраве да си въртиш жици на нея ;):girl_witch::greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Освен, че ще е убиец (като звук) е много красива а и горе на главата имаш подписче от един от най-големите китаристи :) Гъзариика си е...
Този модел няма подпис! По скъпият модел е с подпис.

 

Не се заблуждавайте, че тази китара(КН202) ще вади звук като която и да е от китарите на Кърк! Ако беше така китари като тази, тази, тази и най-вече тази, нямаше да се продават! :thumbs_up:

Не, че те са същите, каквито Металика ползват, но поне са Американски и са с качествени материяли.

Аз също съм се спрял на КН202(ама понеже съм левичар - LH вариянта), но за съжаление нямам парите... :)

Обещал съм си, обаче, рано или късно, живот и здраве да си я купя! Пък знае ли се? Може да забогадетя и да си поръчам в завода на ESP(понеже от този модел нямат Left Handed) някоя Ouija...eeeeх....мечтииии....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.