Jump to content
Българският форум за музиканти

Esp дилема :)


ATOC

Recommended Posts

:music336: @Hillbilly - ако Machine Head, Slayer и Metallica са халтурки..здраве да е :yes:

Говорим за различни неща - в БГ доста от професионалните музиканти,които не си мъкнат усилватели ,имайки предвид и озвучаването минават на активна електроника - и в пулта става..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 73
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

:music336::yes:

 

Много е гадно това. Как пък го изчисли?!!

 

:wub::D

струваш ми се лично засегнат от поста ми ....

като към китарата сложиш 30еур умножаваш по 1.96-2 и получаваш съвсем различна цена......(от тази на визиатр)

ако може да се "пробва" преди това ... вече е "друга бира" и всеки си преценява(даже аз лично бих препоръчал да се пипа->взима, а не плащаш->получаваш)

ако държиш някак по- конкурентни цени или пък ги имаш нещата на склад ... това вече е съвсем различен бизнес.. ако нещо аз съм се объркал .. моля да ме извиниш и да ме поправиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@джани

 

явно ще трябва пример

 

томан кх202-> 489+30 =519*1.96=1018

визиартс кх202 = 1094лв

 

разлика 76лв

 

томан ф250 499+30=529*1.96=1037лв

висиартс ф250 = 1080лв

 

разлика 43лв

 

поне това виждам АЗ .... ако нещо не е актуално ... МОЛЯ ПАК ЗА ИЗВИНЕНИЕ !!!!

 

П.П. да не споментаваме ebay

kh202 - 479+8.9 евро = 490 ?!?!?!??! отиваме вече под 1к

Редактирано от badValue
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'badValue'

.. ти в томан не гледаш ли !?!?!?!

 

 

А бе, ти да не си адвокатът на Томан?!

Редактирано от rockozaurus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе, ти да не си адвокатът на Томан?!

не бих имал нищо протиФ.... но уви не....

правя го от "доброСърце" (спрямо купувача)...

явно засягам верно нечии интереси.... на продавачи посредници

 

просто там(томан) ми беше най- лесно да погледна, а и ги имаше .....иначе магазини БОЛ... (и пример в ибей съм коментирал !!! който е още по- "далавера" и от томан)

 

П.П. на драго сърце бих започнал да взимам комисионна... а и функцията на "адвокатите" не е такава !!!!

Редактирано от badValue
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като към китарата сложиш 30еур умножаваш по 1.96-2 и получаваш съвсем различна цена......(от тази на визиатр)

ако може да се "пробва" преди това ... вече е "друга бира" и всеки си преценява(даже аз лично бих препоръчал да се пипа->взима

 

:) :)

 

Сложих, умножих, и до тук изчислявам проблема ти за 56 лв. Те почти ще се стопят при трансфера на сумата при плащането, защото услугите на банките – директни или с кредитни карти – не са безплатни – банките затова са измислени.

 

По повод на “другата бира” с пипането и пробването. Няма магазин в България, който да достави повече от 1-2 бройки от модел. Те се пробват от кого ли не, преди някой да се зарадва и да ги купи. В белите страни на такъв инструмент му викат demo или в Германия – B-Ware, и го продават на доста по-ниска цена. И там хората си купуват от неразопакованите, а не от пробваните.

И ако се вдъхновиш да пробваш, в България ти правиш много лоша услуга на доста купувачи след теб. Нищо лично, само системата на пробването нещо никак не е в ред.

 

:girl_cray2: :girl_cray2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разлика 43лв

 

поне това виждам АЗ .... ако нещо не е актуално ... МОЛЯ ПАК ЗА ИЗВИНЕНИЕ !!!!

 

:) :)

 

Сложих, умножих, и до тук изчислявам проблема ти за 56 лв. Те почти ще се стопят при трансфера на сумата при плащането, защото услугите на банките – директни или с кредитни карти – не са безплатни – банките затова са измислени.

 

По повод на “другата бира” с пипането и пробването. Няма магазин в България, който да достави повече от 1-2 бройки от модел. Те се пробват от кого ли не, преди някой да се зарадва и да ги купи. В белите страни на такъв инструмент му викат demo или в Германия – B-Ware, и го продават на доста по-ниска цена. И там хората си купуват от неразопакованите, а не от пробваните.

И ако се вдъхновиш да пробваш, в България ти правиш много лоша услуга на доста купувачи след теб. Нищо лично, само системата на пробването нещо никак не е в ред.

 

:girl_cray2: :girl_cray2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като към китарата сложиш 30еур умножаваш по 1.96-2 и получаваш съвсем различна цена......(от тази на визиатр)

ако може да се "пробва" преди това ... вече е "друга бира" и всеки си преценява(даже аз лично бих препоръчал да се пипа->взима

 

:) :)

 

Сложих, умножих, и до тук изчислявам проблема ти за 56 лв. Те почти ще се стопят при трансфера на сумата при плащането, защото услугите на банките – директни или с кредитни карти – не са безплатни – банките затова са измислени.

 

По повод на “другата бира” с пипането и пробването. Няма магазин в България, който да достави повече от 1-2 бройки от модел. Те се пробват от кого ли не, преди някой да се зарадва и да ги купи. В белите страни на такъв инструмент му викат demo или в Германия – B-Ware, и го продават на доста по-ниска цена. И там хората си купуват от неразопакованите, а не от пробваните.

И ако се вдъхновиш да пробваш, в България ти правиш много лоша услуга на доста купувачи след теб. Нищо лично, само системата на пробването нещо никак не е в ред.

 

:girl_cray2: :girl_cray2:

благодаря за забележката,НО като се плаща с КредитнаКарта (в моя случай (да направя малко реклама) МастерКард) не само не плащам никакви "банкови" такси/комисиони и т.н. ами и курса на еврото ми е 1.9595 !!!!!

 

забележката за пробването я направих, понеже ПРАКТИКА Е В ФОРУМА ДА СЕ ПРЕПОРЪЧВА ДА СЕ ПИПА КИТАРА ПРЕДИ ДА СЕ КУПИ !!!!! .... понеже не е като да сме прекалено богати ... или пазара на стари китари 1к++ да е голям и лесно да се "отървеш" от китара която просто не ти е удобна.... не че и има нещо друго

 

така че онлайн поръчката я ПРEПОРЪЧВАМ на всеки "който има топки/средства" да го направи ..... !!!!!!

..... а и както си седи в офиса/вкъщи прави поръчка и си я получава пак там.... няма нужда да се занимава с преводи/теглене на пари, подписване на договори, капаро и т.н.

 

едит: в тези 43лв(на по- малката, да не намесваме ebay нали ... онази не е b-ware !!!!) включил ли си "отиване до Визиартс, време,транспорт,разправии(не става дума за проблеми, просто го използвам като идиом)"

Редактирано от badValue
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едит: в тези 43лв(на по- малката, да не намесваме ebay нали ... онази не е b-ware !!!!) включил ли си "отиване до Визиартс, време,транспорт,разправии(не става дума за проблеми, просто го използвам като идиом)"

 

:girl_witch: :girl_witch:

 

Е, тук се изложи - не ходиш НИКЪДЕ - Те ти го донасят - предполагам и другите ще го потвърдят.

 

:girl_witch: :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:girl_witch: :girl_witch:

 

Е, тук се изложи - не ходиш НИКЪДЕ - Те ти го донасят - предполагам и другите ще го потвърдят.

 

:girl_witch: :girl_witch:

искаш да ми кажеш че като си поръчам китара при теб.... няма да си стана от РСто ???? и за 2седмици ще е при мен !??!?!?!? на същата цена .. дори да съм в МалкоТърново

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искаш да ми кажеш че като си поръчам китара при теб.... няма да си стана от РСто ???? и за 2седмици ще е при мен !??!?!?!? на същата цена .. дори да съм в МалкоТърново

 

 

:girl_witch: :girl_witch:

 

Точно това искам да кажа. За София. За до Малко Търново ще ти коства още 10-12 лв , за да ти позвънят на вратата от Е-Конт Експрес на другия ден в удобно за теб време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:girl_witch: :girl_witch:

Точно това искам да кажа. За София. За до Малко Търново ще ти коства още 10-12 лв , за да ти позвънят на вратата от Е-Конт Експрес на другия ден в удобно за теб време.

извинявам се за тази забележка... но това са и още пари...... но е чудесно че предлагаш и такива услуги !!!! искренно БРАВО

доставка 20 работни дни (това си е 1 месец)

 

П.П. май задълбочихме много

 

... а как ще коментираш цената на динакорт кх202 = 505.20евро

Редактирано от badValue
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доставка 20 работни дни (това си е 1 месец)

 

 

:girl_witch: :girl_witch:

 

В повечето случаи доставката е за 5-6 работни дни.

 

:girl_witch: :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.