Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-грозната китара


bulby

Recommended Posts

Според мен Телекастер-ът е една от най-музикантските и стилни китари като вид - форма на тялото, гриф и т.н.

А този на снимката по-горе щеше да е супер, ако беше в по-нормални цветове и със сингъл-койл адаптер отпред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-грозна е тази китара за която не се грижиш, тази която събира прах и няма струни. Тази която вехне, защото си прослушал долнопробна чалга...

А по отношение на Телекастъра - ако ми го подарят ще му се зарадвам много... :metalist::):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-грозна е тази китара за която не се грижиш, тази която събира прах и няма струни. Тази която вехне, защото си прослушал долнопробна чалга...

А по отношение на Телекастъра - ако ми го подарят ще му се зарадвам много... :):D:D

:metalist::):):)

само дето аз неща телекастър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

телекастера е благороден инструмент. който не го знае това - явно още е на етап, в който предочитанията му са много окастрени както стилово, така и музикално :metalist:

петручи - не говоря за теб

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

телекастера е благороден инструмент. който не го знае това - явно още е на етап, в който предочитанията му са много окастрени както стилово, така и музикално :)

петручи - не говоря за теб

:) ок нп, явно си разбрал за какво става дума ... аз не искам телекастер ама тфа не е грозна китара ... :) няма грозни китара им различни вкусове

 

:cheers:

Редактирано от Petrucci
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

телекастера е благороден инструмент. който не го знае това - явно още е на етап, в който предочитанията му са много окастрени както стилово, така и музикално :cheers:

петручи - не говоря за теб

Ахам. Значи който не ми харесва телекастър-а, предпочита само наколко стила. Ок, шом те влече...Кфо общо има лика на една китара с тфа кфи стилове предпочита някой?

Би ли ми обяснил?

Ааа, и един пример: кефа се страшно много на Wintersun. Jari сфири с Телекастър.

Кфо стана? :)

Редактирано от st0rmblastt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

м не искам да коментирам мнението ти. въвсем погрешно ме разбра :cheers: кефи се там и тва е

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мене Телекастерът просто не ми харесва как изглежда. Стратокастерът е много по-красива китара. Различни хора - различни мнения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kazimbutt, изказа се както му е реда. а не като нашия приятел - едва ли не 'който не е съгласен с мен да мре'

всеки си има различен вкус. но според мен не е важно как ти изглежда китарата, а какво правиш с нея :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с тая долната талпа само някои детаджия може да свири :cheers::)

 

ПП не се обиждаите нищо лично просто ви отива :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

startocaster,

Коментирай си спокойно, аз не се заяждам. Обясни ми какво имаш предвид, щом съм те разбрал погрешно. Иначе излиза, че ти се заяждаш. Може би и ти си ме разбрал погрешно. Аз говора за ВЪНШНИЯ вид на китарата, не за качеството й. Темата е за грозни китари. :cheers:

И къде съм казал 'който не е съгласен с мен да мре' или нещо от сорта? Откъде накъде си вадиш такива изводи? М?

Редактирано от st0rmblastt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kazimbutt, изказа се както му е реда. а не като нашия приятел - едва ли не 'който не е съгласен с мен да мре'

всеки си има различен вкус. но според мен не е важно как ти изглежда китарата, а какво правиш с нея :blink:

Правилно! Наистина е по-важно това какък звук я караш да издава. Но все пак китарата, на която свириш трябва и да ти харесва, нали? :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

na kolegata deto vika 4e Jackson i BcRich sa grozni kitari 6e mu kaja 4e leko se e pooburkal!!Neznam toi s kwa kitara swiri ama mu pojelavam 1 den da moje da si kupi kato kitarata na CHuck SCHULDINER (RIP)...i togava da wika 4e e grozna!!\

a kolkoto do men,az smqtam moq jackson za dosta krasiv...(mnoo po-krasiv ot nqkoi kriv SQUIER!!)

aide sus zdrawe...

a,i btw ne me psuvaite mnogo 6tot ne sum pisal na kirilica,ama w toq 6iban klub nqma kirilica a i ne6to ne iska6e da zaredi vgradeniq kirilizator, a durjah da izrazq mnenieto si :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.