Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-грозната китара


bulby

Recommended Posts

Темата е отпреди 100 години, но виждайки тази картинка, не се сдържах да я пусна точно тук :)

flipoutguitar.jpg

 

?!?!?!???!

Е, това вече наистина е противно!

 

Браво, печелиш класацията!

Къде я откри?;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:):P :wow: :wow: :wow: гледам аз някакъв ноrмален стратокастър, чудя се какво толкова, зяпам, кйоря се, прави ми впечатлени `е нещо не е наред у тая китара ;):P след 2 минути разучаване установох че някаква обратно сглобена :wow: :wow: Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарение на добрия стар Гугъл открихме кой кой бълва тези хххххх на нАуката и техниката :P

еми то само като видиш дебилската му снимка ти става ясно ;) няма си работа човека и обръща разни неща наобратно :) пък може и той да е обратен, знаеш ли. свят широк - хора всякакви :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми то само като видиш дебилската му снимка ти става ясно  ;)

deweybout.jpg

 

ухххх че е симпатичен!

 

ама айде че пак усещам как ще навлезем в един оффтопик...

 

П.п. тая снимка толкова ме забавлява, че ще зема да си я плясна за аватар някой ден :)

Редактирано от pacman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължавам да ви засипвам с все такива убави "китари", коя от коя по-прелестна ;)

 

Просто... тази тема странно ме привлича... незнам защо... :P

 

jolana_bigbeat.jpg

Китара и амп в едно...практично ;)

 

i-1.jpg

но цоммент... колаборация м/у Пришълецът и СССР

Редактирано от pacman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че не такива неща свири ли се? Аз си мисля, че се използват само за бой или бейсбол...

ами не знам. явно едно време са свирели на тези работи :) иначе сега се опитвам да намеря един линк който ще убие рибата. някаква китара имаше там, която като я видите ще се изпонадрискате от смях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ето това тук :Dhttp://www.meatexz.com/cheesyguitars/ddr_violinguitar.html ;) най-горе,Орфеестото - би трябвало да е родно производство.И...Обърнете внимание как са написали името на страната ни... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ето това тук :Dhttp://www.meatexz.com/cheesyguitars/ddr_violinguitar.html ;) най-горе,Орфеестото - би трябвало да е родно производство.И...Обърнете внимание как са написали името на страната ни... :)

И все пак Българския бас е най-малко грозен.....

Призовавам нашия съфорумец Алекси Лайхо да постне снимка на първата си китара ...и ша изтрепе рибата...просто е уникална китара с "активна електроника"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Gibson и Epiphone имат едни Flying-V модели, в които няма и капка елеганс - изглеждат като тулупи.

В сравнение ветата на Jackson са красиви, елегантни (като изключим триъгълниците по грифа и отвратителните бели кантове по ръба на грифа)

По принцип се кефя на метълски китарки (обяснимо), но в никакъв случай да не са с триъгълници и да нямат бели кантове! Една от причините да си продавам Ибанеца са именно тези метълски "екстри".

Телекастърът също не кефи заради безумно малката си глава, сложена върху тежко и тумбесто тяло.

Фен съм на BC Rich и имам един NJ Assasin, но освен този модел и Ironbird-а, намирам всички останали модели за отвратителни на външен вид.

Друга гнусна китара според мен е оня кичозен Dean, с който свиреше покойният Darrell (RIP)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.