Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-грозната китара


bulby

Recommended Posts

  • 4 months later...
:):);)

og.jpg

 

ЗАбележете надписът на главтаа!!!!

gipson_logo.jpg

No comment ;)

Стига бе, аз на такава китара започнах и свирих към 3 години на нея, даже саморъчно и навих адаптер, няма да я обиждаш :killyou: :) Само че моята нямаше гениалния надпис "Джипсон" (много циганско звучи). ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

темата беше посъбрала прах, но не издържах просто вече <_>

http://www.specimenproducts.com/instru/pac.html

Страте, как можа бе, момко!!! :godbless::D

 

А за звука на Телето (bridge)- ит'с ди ълимът клийн саунд фор ми :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Telecaster на Fender ми е много неприятна на външен вид китара...

И на мен Телекастерът ми изглеждаше много грозен, даже май писах в същата тема за него колко е гаден.

Ама сега поумнях и искам Телекастер! Изведнъж почна страшно да ме кефи както и доста други стари модели китара, които досега смятах за грозни.

 

Ей такива футуристични неща като този Стайнбергер ми се струват грозни:

Steinberger%20L%20Series.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

темата беше посъбрала прах, но не издържах просто вече <_<

http://www.specimenproducts.com/instru/pac.html

Страте, как можа бе, момко!!! :godbless::lol:

 

А за звука на Телето (bridge)- ит'с ди ълимът клийн саунд фор ми :)

хххехехе, верно не се сетих за теб :D))) не се сърдиш нали? :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кого е нужна китара без струни-и-и-и?

Може би най-грозни са лес-пол имитациите на кремона. Или телекастер-а.

Да де, амам май стайнбергер-а.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хххехехе, верно не се сетих за теб :ph34r:))) не се сърдиш нали? :godbless:

Край. Вече нищо не е същото! Whaaaaaa!!!!! ;);):) Ай наздраве :green: Не толкова рано сутринта де, по принцип. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на телекастера главата му само е някак си крива, според мен. тялото си емного яко. но си има стил де. а пък самата китара като такава, няма какво да я коментираме. класика :metalist:

 

иначе метълските глави на Дийн, тия разчекнатите според мен са единица за лош вкус. само мнение, де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме дразнят всякакви заоблени контури. Изключваме класическата страт форма, ама и тя ме дразни, когато рогата не са остри. Присъединявам се към агитката на нехаресващите телекастера- тялото е супер "изсулено", главата също, но пък звука си го бива. И да- кефя се на стрелите и "ръбатите" китари- супер яко нещо като форма и прави впечатление на лайв, ама сте прави, че като седнеш да свириш оставаш със синини по краката. Та така- тия форми са "гъзарски", не музикални :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мене ми изглежда отвратителeн Телекастър-а.

1.jpg

Направо ми се драйфа. Бридж адаптера се едно е в пепелник, а грифът е като напикан. "Пластината" под потенциометрите още по-грозен го прави. Определено е в моя топ 10 за грозни китари и то на първо място

Другите китари, които намирам за грозни са Ibanez, най-вече RG серията.

 

P.S. (за кухите лейки и недоразбралите) Тфа е лично мнение и не ангажирам никого с него...И не ми плямпайте, че не разбирам или нямам вкус и такиа ла*на.

Редактирано от st0rmblastt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мене ми изглежда отвратителeн Телекастър-а.

1.jpg

Направо ми се драйфа. Бридж адаптера се едно е в пепелник, а грифът е като напикан. "Пластината" под потенциометрите още по-грозен го прави. Определено е в моя топ 10 за грозни китари и то на първо място

Другите китари, които намирам за грозни са Ibanez, най-вече RG серията.

 

P.S. (за кухите лейки и недоразбралите) Тфа е лично мнение и не ангажирам никого с него...И не ми плямпайте, че не разбирам или нямам вкус и такиа ла*на.

не знам защо не ти харесва ама как мечтая да барна едно такова теле :):):D:metalist::):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.