Jump to content
Българският форум за музиканти

Подарявам китара на ентусиасти ;)


MadCow

Recommended Posts

Здравейте, инициативата е супер и се записвам! Свиря на BEHRINGER, който почти се е разпаднал и искам да свиря на нещо по-добро, но $$$ са кът :) Ако съм късметлия си подарявам берингера на някой без ел. китара :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, модераторите да не ми изтриват поста. Само искам да кажа ако случайно победителят или някой друг има класическа китара, събираща прах или ненужна, да ми я даде. Няма значение каква марка е и в какво състояние - само да свири :)

Редактирано от MoDz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно предупреждение за онези, които просто пишат! Моля, ако не сте участници във въпросното мероприятие не пишете. Ще бъдат оставени само коментари, които са свързани със записването за томболата, която ще си прави момчето. Ако пак се наложи да трия коментари, ще има и наказани, защото няма да моля трети път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички.Искам да се запиша за тази томбола със чиста съвест затова няма да ви лъжа.Свиря на класическа китарка от 2 години (На баща ми кремонката) и наското си купих Squier Bullet,но се записвам за един мой приятел който се запали покрай мен но робителите му отказват да му купят китара защото не са финансово стабилни тоест не могат да си го позволят.Та искам да изненадам този приятел защото на 23ти май има рожден ден и мисля че това ще е един от най добрите подаръци който е получавал.Имам само 1 въпрос и той е следният:как ще се избере победителят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей. Преди 30 минути разбрах за темата и веднага грабнах камерата, за да запиша нещо. Надявам се скромните ми вокални способности да не навредят на никого. :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=EDLa0EATO7g

 

Колебах се какво да напиша, в крайна сметка няма да обмислям, направо ще си излея душата. Дълго време карах майка ми да ми купи китара, но все нямахме пари точно за това сега. В крайна сметка, събрах, намерих и си купих. Тя беше съгласна да плаща уроците. Предполагам, че нарочно е оставила сам да я купя, за да прецени дали това не е детска му работа. В крайна сметка я купих, занесох я вкъщи, хванах я и се опитах да изсвиря, да, милата ни мама. ;) Първите месеци, трябва да призная, че само я гледах и я докосвах, сякаш беше някакво светило, всъщност - тя си е. Трябваше да изчакам да мине почти 1 година, за да мога да се запиша на уроци, е записах се. Вече съм за 2ра година и успешно преминавам напред. В уроците ми са включени и час по солфеж. Всъщност започнах да смятам свиренето си от момента на уроците. Е, да, бях научил какво е пауър корд ^^. Вече официално свиря от 1 година и 3,4 месеца. От както си казах, че може би това е нещото, в което ръцете ми не са в гъ*а, както казваше единствения ми и неповторим, покоен - дядо, няма ден в който да не свиря по минимум 2 часа( е, разбира се, 2та часа винаги прерастват в още 2 :) ). Реших да се пробвам, защото видях думата ентусиазъм, надявам се да съм го показал с видеото. От друга страна, печеленето на китара, по такъв начин, би било също един много добър стимулант за човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз няма да изпиша 5-6 реда, но ще се запиша защото горещо искам да имам китара.Преди години имаше кухарка вкъщи за малко и аз просто обожавах да дрънкам на нея, бях изключително разстроена когато собственикът си я взе, но го преживях. Сега когато прочетох темата се сетих за онези няколко седмици и нещо отвътре ме накара да се пробвам. Успех на всички :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите :thumbs_up: никога съм нямал китара мислех да почвам да се уча на акордеон но китарите ме влекат повече ще се радвам ако съм аз този щасливец :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

бих искал да се включа в благородната инициатива, която си подел. Китарата не е за мен, а за брат ми, който отдавна иска да се захване със свирене. Няма смисъл да описвам колко би се зарадвал и как си е мечтал от малък. Просто подобен подарък би бил страхотен за всеки, а жеста от твоя страна казано честно наистина уникален...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лол яко че има хора като теб...Бих се радвал ако китарата се падне на мен :) мечта ми е да имам а за сега се задоволявам само с 20 годишна кремона :( така че :) кото стане.. :metalist::thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз искам да се включа от 9 годишен искам китара ама ние просто не можем дори класическа да си позволим един приятел ми беше дал неща за китара ама аз опитах да си направя от метла нищо не стана и му ги върнах и от 5 години искам да свиря на китара ама няма как да си позволим да купим просто едвам се отопляваме мисех че никога няма да докосна китара

е още го мисля де

Редактирано от rocket
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Записвайте ме и мен в томболата.Ако е решено от съдбата може и да спечеля китарата която иначе близките години едва ли бих си купил.Ако не спечеля пък честито на късметлията :thumbs_up: Желая успех на всички които наистина имат желание да свирят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да си отнеса наказанието искам да направя един апел към участниците в тази томбола. Смятам, че предложението е конструктивно и затова се осмелявам да го напиша. Виждам, че много от участниците вече си имат китари, но се надяват да получат тази, защото е по-хубава от техните. Хора, които имате някакви китари, ако спечелите тази, моля ви разиграйте старата си и по ваше лично мнение по-лоша китара по същият начин, защото виждате, че тук има хора, които изобщо нямат инструмент и не могат да си го позволят. След като на вас може да се случи нещо хубаво защо после не продължите инициативате и да "случите" нещо хубаво на друг?

 

Поздрави,

Марин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.