Jump to content
Българският форум за музиканти

Подарявам китара на ентусиасти ;)


MadCow

Recommended Posts

Адмирации на инициаторите! ;)

 

Искрено се радвам, че все още има такива хора, които по всякакъв, но най-вече безусловен начин, помагат за развитието на младите музикални таланти и ентусиасти.

Преди повече от половин година имаше подобна инициатива, която частично беше кроворазбрана, но сега виждам че нещата са си дошли на мястото. Само да припомня темата на тези, които не я знаят: http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=42300&hl=

 

Нека все по-често се случват такива неща, които да ни радват, че музиката е свързана и със друго, нещо по-благородно.

 

К. Димитров

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за автора на темата и всички добавили по нещо към китара, както и на всички подкрепящи темата - радвам се, че все още има такива хора, за което макар и да нямам никаква връзка с форума, освен четенето... Ви благодаря - породихте искренна усмивка и надежда в мен.

 

Честито и на 'печелившата', Моника. Дано продължава да ти върви все така и тази китара да се ползва по начинът за който е предназначена.

 

Успех !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То малко взе да става като реалити шоу :surprise:, но се чух преди малко с майката на девойката и по нейни думи момичето се занимава сериозно от 2 години даже има някакви изяви. Казвам го в за да изгладя дори и най-малките съмнения, че китарата може би не е отишла в най-подходящия човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито ма мадамата! За тоя куфар направо и завиждам :wallbash:

 

Пък кой знае, може това да е бъдещата Рок Дама на България!

 

Да пием за това :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много благодаря на всички, които ми помогнаха да си осъществя мечтата!!!! :cheers: благодаря!!!! :wallbash::ok:

 

Благодари много и на PHP скрипта, който те избра :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не се съмнявате, че свиря на китара, ето ви линк към един мой видеоклип http://vbox7.com/play:42d19960

Щастлива съм ,че ще имам собствена китара!!!!

Моника :wallbash:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.