Jump to content
Българският форум за музиканти

Лампа или симулация?


Valserp

Де'й лампата?  

120 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

  • Отговори 137
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Лелей, окъснях...

 

ОТГОВОРЪТ!

 

Амп А е Peavey Vypyr

Амп Б е Peavey Ultra Tube

 

Мога да си направя един от два извода...:

 

Vypyr е наистина наистина добър практис-амп

 

или

 

Никак ама никак не ме бива в набирането на хубав тон.

 

Надявам се, че се забавлявахте. :punk_guitar: Ако има интерес може и да направя семпли с чиста китара за 2-ри рунд.

Ако си коректен - значи А е по добро като звук - поне за мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитвал съм. Жужи като консерва пълна с пчели, или поне аз така го възприемам. Vypyr има много повече среди и всъщност може да те вкара в някакъв микс. Пробвай ;)

 

П.С. Епа нямам кирия да лъжа. Пък ако ти харесва повече - никой не е казал, че е лошо :punk_guitar:

Редактирано от Valserp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно е да се забележи на колко хора това "разпърдяване" в ниските честоти на Vypyr-a им се стори признак за ламповост и динамика, мисля аз също така :punk_guitar:

Редактирано от fLiSk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитвал съм. Жужи като консерва пълна с пчели, или поне аз така го възприемам. Vypyr има много повече среди и всъщност може да те вкара в някакъв микс. Пробвай :)

 

П.С. Епа нямам кирия да лъжа. Пък ако ти харесва повече - никой не е казал, че е лошо ;)

 

 

Аз от Line 6 съм много доволен !

По близо до лампа не съм чувал досега- което не означава че няма !

А в комбинация с чист канал на едно лампова кубе на Gregg става страхотия

Можем да продължим темата - ако не е банално... :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хе хе хе. Старата песен, даже не е и на нов глас.

Последният хит в моделинг технологиите между другото е AxeFX. Имаше и из форума някаква тема по темата мисля.

...и силата да е с вас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.