Jump to content
Българският форум за музиканти

Лютиер!?!


Recommended Posts

Еееех като стана дума за лутиери :godbless:.Нека ви кажа само едно нещо!!!!!

А то е че всеки лутиер е толкова умрял от глад ,че честно казано дерат кожи за едното нищо.

 

За смяна на позиции щте те оставтя гол и бос а за дулбане за да ти постави например адаптер ...... майка си ше траа да продадеш!!!!

 

 

Азсум един такув пример.Навремето свирех с Squier STRAT,но от нялколко месеца не е така :headbang:

Понеже Squier-чето беше доста мизерно на зжук и дурвения(с изключение на грифът продадох сичко от ноего и си запазаих грифът и клччовете :cheers:-останалото е само лутиер)-и то не какуф да е а такъв който си разбира от работата и знаек как да я прави,вчрно работи МНОГО бавно но крайния резултат е МНОГО важен а той е добър(хубавите работи стават БАВНО!!)

 

вижте тоя линк: http://store2.data.bg/kevo/

 

 

човекут се казва Венци фамилята не я знам или поне не се сещтам сега ;)

Живее в софия и като инфо ще ви каза че за смяна на позиците ми зима по 1,5лв на праг, а за копаене на адаптора 14лв така че.Ако му звуннете кажете че Кево ви изпраща да е спокоен ;) ае ,мисля че решихме спора с лутиера!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за смяна на позиците ми зима по 1,5лв на праг

:godbless: МОЛЯ?!?!?Това е над 30 лева!!!Аз за това взимам по 10 най-много!!! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е същият възрастен, мил и космат Венци - аз гласувам за него! ;)

Помагал ми е доста и съм му много благодарен!

Наистина разбиращ и можещ човек!!! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за смяна на позиците ми зима по 1,5лв на праг

:) МОЛЯ?!?!?Това е над 30 лева!!!Аз за това взимам по 10 най-много!!! :)

Че аз съм чувал доста по високи цени!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееех като стана дума за лутиери :beer:.Нека ви кажа само едно нещо!!!!!

А то е че всеки лутиер е толкова умрял от глад ,че честно казано дерат кожи за едното нищо.

 

За смяна на позиции щте те оставтя гол и бос а за дулбане за да ти постави например адаптер ...... майка си ше траа да продадеш!!!!

 

 

Азсум един такув пример.Навремето свирех с Squier STRAT,но от нялколко месеца не е така :)

Понеже Squier-чето беше доста мизерно на зжук и дурвения(с изключение на грифът продадох сичко от ноего и си запазаих грифът и клччовете :)-останалото е само лутиер)-и то не какуф да е а такъв който си разбира от работата и знаек как да я прави,вчрно работи МНОГО бавно но крайния резултат е МНОГО важен а той е добър(хубавите работи стават БАВНО!!)

 

вижте тоя линк: http://store2.data.bg/kevo/

 

 

човекут се казва Венци фамилята не я знам или поне не се сещтам сега :)

Живее в софия и като инфо ще ви каза че за смяна на позиците ми зима по 1,5лв на праг, а за копаене на адаптора 14лв така че.Ако му звуннете кажете че Кево ви изпраща да е спокоен :) ае ,мисля че решихме спора с лутиера!!!!

манете ги тея!Ходете при Снежанка!!!! ;)

 

 

Иначе, човекът наистина е доста можещ, ама само за едно леко издълбаване под мостчето на басса ми каза 1-2 седмици..... :think:

 

егаси...тфа е работа за 2 мин,поне за толкоз ми я свършиха после...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Делян Обретенов-Диката се казва човека.От Пловдив е и е болен на тема китари и бас(въобще стунни инструменти).От младите лютиери е и все още работи надъхано(не гледа да ти вземе само парите).Ще се опитам да намеря снимки за да ви покажа какви изродии е направил!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Венци и Валери Градинарски -гласувам положително.Като съм казвал и преди, Вальо ми е учителя по китара(навремето) -бива го в рЕмОНТА НА китарките.Венци също. ;)

В никакъв случай АмА В НИКАКЪВ - НЕ СИ ДАВАЙТЕ ИНСТрУмЕНТИТЕ НА ПЕТЪр ДАВИДОВ - цЕНИТЕ СА мУ бЕЗбОЖНИ И Е ПЪлЕН НЕКАДЪрНИК ГОрКИЯ, А СЕ ВЗИмА ЗА НЕЩО ПОВЕчЕ ОТ PAUL REED SMITH - ИЗОбЩО АКО ГО СлУШАШ ЩЕ ТИ СЕ ИЗКАрА ПО ВЕлИК лЮТИЕр И ОТ СТрАДИВАрИУС :) - ИСТИНАТА Е чИ ЩЕ ТИ ПрЕЕбЕ КИТАрАТА ДОТАлКОВА Е ГОлА ВОДА -

И ЗА КАПАК ЩЕ ТИ ИСКА 80 ДОлАрА - ТАлКОВА Е ВЕлИК чЕ НЕ ПрИЕмА бЪлГАрСКИ лЕВчЕТА! :read:

прави някакви китарки Пътър Давидов и ги продава по 5-6000 лева-

но не знам дили някой балък му се е вързал досега :green:

ЗА НАШЕТО мОмИчЕ СНЕЖАНКА НЕ ЗНАм - ЩЕ Я ПрОбВАмЕ НЯКОЙ ДЕН ДОКОлКО Е чАТ СЪС СЕТВАНЕТО НА КИТАрКИТЕ - Е ТОВА Е НЕЩО КОЕТО СЕ ПрИДОбИВА С мНОГО ОПИТ В ПрОДЪлЖЕНИЕ НА ГОДИНИ ;)

и ще е хубаво повече музиканти да го умеят :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе я аз да питам - защо се казва лютиер - откъде идва думата?

 

А btw Тони защо пишеш половината букви главни, а другата - не? Просто ми стана интересно.

 

Любопитен съм мдам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

намерих още снимки!made by Dikata

Е тоя Telecaster направо ме разби! :inlove: :inlove: :inlove:

ами той го е правил по скици!казвам ви хора:тоя пич е най-големия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм от пациентите на Диката ;)

 

Който иска да види снимки: Влез в "Бас", а после в "Кой с какво свири"

Редактирано от разбойник
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.