Jump to content
Българският форум за музиканти

сравнение на цветове Vv Vs. Dbk


preIbanez

Recommended Posts

Пусни една твоя снимка, та да преценим коя ще ти отива повече :) .

+1

...Абе, що не и двете, според случая...

 

...ами точно това се каня да направя...вече си имам RG8527VV ...а се каня да допълня комплекта с RG8527DBK...само да ми изпаднат свободни средства и подходяща бройка...така че въпросът е чисто естетически...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще е за метъл - втората :P

 

Верно, а първата пo върви за поп-блуз и малко бибоп

:)

 

Unchained: "...ако свириш по-тежък метъл би изглеждало ..."

 

По-лек има ли?

:)

 

Както и да е, колега, ако си такъв фен на марката, що не вложиш парите в нещо от S серията, например?

Редактирано от Vynyl Sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Мхм, има и по-лек, има и по-тежък. Ся, ако ти слушаш само тупалки, хората слушат и по-лекички неща :) .

 

За цветовете - втората е по-нестандартна, с цветове тип "ясно изразена индивидуалност". Ще отива на музика от такъв тип :). Определено предпочитам нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...имах С7320 ама не ми беше оптимална и я продадох...тази китара е единствената която някога съм имал и отговаря на всичките ми критерии за класен инструмент като звук...удобство...и качество...не бих я заменил за никоя друга...по-добре още една...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не мога да разбера, защо за да се свири метъл на една китара трябва да е черна...и кое му е смотаното да е по-свеж цвят. Не съм голям фен на Айбанец но определено бих излязъл на концерт с ...Ibanez RG 8527 VV (RG7-1VV)... - много свежа е!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Ibanez RG 8527 DBK (RG7-1DBK)...

 

http://www.ibanezrules.com/images/used_ind...bk/P1010050.JPG

 

Това е китарата. Оранжа е готин, но този цвят е просто уникален. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ето ви да се радвате на нещо наистина уникално Ibanez HRG4 ...лимитирано до шест броя...да не се бърка с RG8427BX ...този е с QM top а не с FM top...само за лозницата не съм сигурен дали малко не бие на кич...но топ-а е уникален...enjoy...

 

http://www.ibanezrules.com/images/used_ind...g4/P1010056.JPG

 

...между другото като сме се заговорили за мода...напоследък гледам да си подбирам цвета на фанелката според цвета на китарата така че да са в контраст...ако свиря с тъмната си китара слагам светла тениска...и обратното...светла китара...тъмна блузка...иначе на снимките с тъмна блуза и тъмна китара човек не може да познае кое е човек и кое китара...

Редактирано от preIbanez
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.. човек не може да познае кое е човек и кое китара...

 

това се казва да се слееш с инструмента.

 

поздрави

...с благородна завист

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иначе на снимките с тъмна блуза и тъмна китара човек не може да познае кое е човек и кое китара...

 

Купуваш си китара с binding :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.