Jump to content
Българският форум за музиканти

Младото поколение


Recommended Posts

Да разведрим сериозната атмосфера в този форум :)

 

Фото разказ от тази вечер с ексклузивното участие на дъщеря ми Александра (на годинка и пет месеца):

 

 

"Виж мамо - мога да ги удрям с две ръце"

alex_barabani_0.jpg

 

"Тоя барабан го скъсах от блъскане"

alex_barabani_1.jpg

 

"Като не мога да стигна педала за касата, ще ритам чукчето на педала"

alex_barabani_2.jpg

 

"Толкова бързо го ритам, че не успява да се върне - явно ще свиря тежка музика с много тропане по касата"

alex_barabani_3.jpg

 

"Хммм, взеха ми биберона, но пък ми дадоха тези интересни пръчки"

alex_barabani_5.jpg

 

"Дали имам правилен захват на палките?"

alex_barabani_6.jpg

 

"Яяя, то много готино - ще ги скъсам от блъскане тези барабани"

alex_barabani_7.jpg

 

 

пс. Извинявам се за кофти качеството на снимките, но горкото ми архаично фотоапаратче с голяма мъка снима при толкова слабо осветление и без светкавица, а и събитието се случи твърде неочаквано - майка и я сложи на столчето и тя се развихри - нямах време да сменям обективи, да правя настройки и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехееееееееее;):):) Браво човек;):happy::) Много мило разказче;):):) Питам се какво ли ще стане ако малката звездичка седне зад едни гоолееееми акустииични шарени барабани;):):) Да ви е жива и здравичка!!!!:):):) Поздрави;):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1372294309_l.jpg

 

Ей го и моя щурчо на 4 години и половина,млати по стария ми синджир-винтидж Тактон. :icon_shithappens:

Сега нещо се заглежда по една китара,ама ще го бия през пръстите и ще паля печката с нея май...

 

ФОТО: Итседжамов :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Определено :icon_shithappens:

 

pantommind - недей така бе човек, китаристите се разхождат на по-предна линия по сцената - повече ще го виждат момите :thumbs_up:

 

Моята проявява огромен интерес към синтезатора (оставих и една 49 клавишна Ямаха да си играе, ама предпочита да си играе с тежката хамър клавиатура на Корг-а). Освен това проявява интерес и към китарите - баса постоянно се опитва да го събори, а на соло китарата много я кефи да ръчка тремолото :thumbdown:

 

Барабаните до скоро не я вълнуваха - беше се наплашила като беше съвсем бебенце от столчето - нали е трикрако и веднъж майка и я сложи да стъпи на него за малко и столчето тръгна да пада под нея, та от тогава го избягва по всякакви поводи, но този път се престраши да седне и бая се позабавлява - то от снимките не се вижда, ама бая тупаник изядоха барабаните като хвана палките :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:icon_shithappens: Забавна тема за татковци с (под)палки:thumbs_up:

 

Ето и мойта Марийка на година и три месеца посяга към имането:thumbdown:

 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=30...amp;pid=9343158

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

/Ако постът ми се явява малко като офтопик, нямам нищо против модовете да го делнат :thumbdown: /

 

Макар, че не са "наши дяца", направиха ми силно впечатление и затова все пак реших да го споделя и с вас...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Тя се само на година и 11 месеца и вече официално е рекламно лице на Мапекс:)

 

013392315-big.jpg

 

013392319-big.jpg

 

 

Подготвя турне с група Биберон и най-вероятно това лято ще забият на най-яките детски площадки в страната:thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.