Jump to content
Българският форум за музиканти

претиснение за студийни монитори?


onyx

Recommended Posts

Здравейте пичове,

днес пристигнаха студийните ми монитори ADAM A7 с куриера. Уж всичко ОК, но като взех кашона забелязах, че в единия ъгъл е сплескан. Смачканото по кашона не е кой знае колко много, но много се претиснявам за самите монитори да нямат някакъв проблем проблем, ако случайно кашона е падал или и изял някой удар при транспорта :D Още си чакам миксера и компютъра, и засега няма как да пробвам мониторите :cheers2: Иначе вътре са си обезопасени добре доколкото видях и като ги гледам на външен вид нищо им няма уж, ама основно ме претиснява че на самия кашон пише да се транспортират изключително внимателно, да се пази от удар и т.н....блах! Според вас има ли основание за опасенията ми? :girl_cray2::godbless:

Редактирано от onyx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега хубаво огледах мониторите - нищо им няма на външен вид поне, дори стиропоровите оплътнения не са смачкани...явно кашона е ударен в някоя стена при превоза, или е паднал леко. Но много ме претиснява оказанието върху самия кашон: "Fragile, Handle with Care". В близките 3 седмици няма как да тествам мониторите. Според Вас има ли страшно за тях? А може ли като ги пусна да работят и да се прецака нещо след това?

 

П.С. - Простете за невежеството ми, ако въпроса ми ви се е сторил глупав! :metalist:

Редактирано от onyx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че няма да има проблем, щом няма външни белези.

 

:metalist:

В студио ли ще са или за домашна употреба? И аз съм им хвърлил око, но няма къде да ги чуя ;\

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те от Китай толкова ги лашкат, че или всичко се е наместило преди да стигнат в магазина, или са се прецакали още преди това. :metalist:

 

Пускаш и ако бачкат ОК, значи всичко е 6!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отделеното внимание! ;) Сега доста се успокоих от коментарите Ви за мониторите и дишам без да имам картоф в гърлото хах :) Като ги тествам ще пиша как са ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се радвам ако напишеш едно ревю било то и кратко :) Пиши и откъде ги поръча и колко излезна с куриера :curse:

ДА, и аз се интересувам :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.