Jump to content
Българският форум за музиканти

Запретни ръкавки и с теслата и чука...


Recommended Posts

Nikifena,

с около месец и десетина дена си по-голям от мен, обаче това което си направил заслужава само едно: :happy:

 

Ох... и повече клиенти от тукашните среди, а защо не и корпоративни клиенти да имаш, а?!

Дано ти върви и в това начинание!

Редактирано от adXok
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

adXok за което искренно ти благодаря, и ти пожелавам да гониш мечтите си и да се справяш в живота с всичко с което се захваниш. :D

Благодаря ти.. :happy:

 

...И тук е време за няколко човечета дет поркат бира :dance::lol::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
...

И пак дойде време да се самоизтъкна  :D  :)  :)

Тук бях правил 1 стабилизатор на принципа на дънлопа за fracture

ето го

http://i2.photobucket.com/albums/y23/Naudi...upplyFilter.jpg

Ех ! са видях поста на Nikifena - та PowerSupplyFilter-а си бачка супер. Като записвам на компа, не пускам никви програми или плъгини за премахване на шума (устройството не вкарва допълнителен шум), захранвам компресор (на който му дават консумация 4.8W !!!) и поле звука отива в звуковата карта, предвиждам да взема още някоя и друга джаджа, така че захранващото устройство си е добро допълнение към чейна. То Nikifena бая ще трябва да го поя с бири и за Envelope Filter-a.

:D:D:P:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

аууу ами как да си направя дист?????? фузове и тем подобни айде като знаете кажете кво да купувам и как да почвам ...нещо от сорта на Boss DS 1 ... electroharmonix small clone chorus ??тва 2рото май неможе ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

между другото ако някой ми каже как да си направя истински Guitar FX BOX 2.6 ...надявам се я знаете тази мъничка програмка с големи възможности ... http://shareware.pcmag.com/product.php[id]18793[siteID]pcmag ето ако незнаете т'ва е ..та има ли няква мижава вероятност да мога да си го направя т'ва чудо истинско ..аналогово .......и за Boss DS 1 .... правил ли си като ми даде схемите ...дали ще стане добре ..има ли смисъл или да ида да си го купя направо ..ако изобщо го намеря ??? ? ? ? :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На руски уа-уа повече е популярно като квакушка, а пък нойз-гейта е наречен шумодав.

:lol::lol::lol:

 

За феновете на брутални, но ефективни самоделки: изравяте от някъде едно парче едностранно фолирана платка и, ако нямате необходимите знания, умения и материали да я разядете, просто надялквате медната страна на малки квадратчета с острия ръб на некоя пила. После запоявате елементите като гледате всеки крак да е на отделно квадратче, гледате схемата и свързвате с кабелчета между квадратчетата. Накрая цялото това го шибвате в някаква кутийка, която би издържала настъпване с крак (все пак ще е педал). Ако кутийката е пластмасова, екранирате отвътре с алуминиево фолио (най-лесно си го набавяте от кутия цигари)

Включвате талпата, свирите през самоделката и сте щастливи. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за Boss DS 1 .... правил ли си като ми даде схемите ...дали ще стане добре ..има ли смисъл или да ида да си го купя направо ..ако изобщо го намеря ??? ? ? ?

 

-този не съм го правил

-не знам дали ще стане добре

-смисъл има в много неща на тоя свят, особенно ако изобщо го намериш (смисъла де) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
А какво намерих сега <_<

Аре смейте се :)

bassboost.jpg

[off]ники, това ми е следващата поръчка от тебе брато!!! ше нацепа де що басист видя по пътя си![/off]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.