Jump to content
Българският форум за музиканти

Какви палки предпочитате ?


Recommended Posts

Аз пък на репетиция строших TAMA 7A на две, като се има предвид,че си беше нормално силен удар по краша :)

 

П.П. Добре де, признавам си , бях я поиздялкал преди това ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 46
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Винаги има кофти партиди, на всички марки и модели :) , другото е от самия барабанист, като не искате да ви се чупят си купете ел. барабани и всичко е ОК :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз съм си със fiber sticks а имам и едни Vic Firth ии още си държът а си удрям достатъчно силно. http://www.musicroom.com/se/ID_No/0202638/details.html

Редактирано от Drone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди два дена си купих 7А за да пробвам как ще ми прилягат по-лекички и още на втория час свирене станаха на трески... Кофти защото по принцип ми харесва да свиря с 7А но при толкова много млатене трябва да си заделям всяка седмица по 5 лева за нов чифт. :/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднъж ми бяха подарили едни Zildjian 5B backbeat. Страшно много ми харесаха! И се оказаха издръжливи. Мисля пак да си взема такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз засега съм с уж някви нови на Valeto (select american hikory... 5B),пробват се да имитират здрави палки,ама ако има нещо ще кажа,засега съм само на барабанче и няма как да изпитам истинската им здравина... иначе си имам Mike Portnoy Signature S (small) с найлонови топчета,ама ми се струва че баланса им неми допада мн.. (макар че е светотатство да се свири с такива палки) :)

 

айде трошете тоягите... :drummer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да запитам нещо! :)

Откъде мога да си намеря ей такива палки http://www.freewebs.com/drums6/BAGUETTE+AH...ON+SLIPKNOT.jpg , не знам как точно им е името, и не се опитвам да го кажа, да не взема да се изложа, ако не са на Джоуи,пак става.. искам също да питам дали наистина ебава звукът на барабаните и някво общо инфо за цена,магазин, някаква елементарна насока ако може :) благодаря предварително и поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо аз имам такива палки, ама моите са от щатите...сори пич, не знам къде се продават в бг.

Редактирано от Prodrummer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тошат ли чинели? Иначе изглеждат яко, мислех да си взимам на времето.

По темата 5А квито и да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мога да препоръчам на Vic Firth signature серията на Бъди Рич. Не съм ги пробвал на акустичен сет щото не искам да си ги троша, но като дължина/тегло според мен са перфектни <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

V7W. На Валето са пет кинта. През живота си не съм чупил палка. Винаги са се чупели, когато някой друг седне на барабаните.

 

Може би прекалено много държа на дълбока динамика?... Не съм силов барабанист, сори...

 

(Всъщност не съм никакъв барабанист, ама тва е друга тема <_<)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тия Fiber Sticks са 30 кинта доколкото знам.За сега не съм имал проблем.Иначе тези избраните серии над 100$ ще да са.И ако недай си боже я строшиш сърцето ще те заболи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите ми палки - Stagg 5A - още не знаех каква е разликата в размерите и как се държат правилно (деца, не пропускайте тази част ;) )

Сега - Sonor 5A - защото нямаше Nova, нямах и търпение да започвам уроците :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мойте палки са германскирок 5А. никога не оспявам да ги дотроша но все си зимам нови и нови. старите ги давам на приятели :)

.. а междо другото за доста по горен пост за метал барабанистите не е вярно че свирят с тежки палки виш барабаниста на warface scot ellis неговите палки са страшно тънки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами в интерес на истината не са ми много удобни тези на AHEAD и не ги ползвам много много но сигурно нанасят повечко щети , иначе ги ползвах като бях в голяма зала без микрофони та да мога да влезна г/д в микса :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.