Jump to content
Българският форум за музиканти

Китаристки :)


Mecho

Recommended Posts

Гледам, че никой не се е сетил за една от най-яките изцяло женски групи, а именно Phantom Blue.

www.phantomblue.com

 

Мани, че всичките жулят яко ами имат едно русо моме дето баш бая сериозни жици опъва.Е поне имаха де - сега май само барабанистката е останала от първоначалния състав а другите не ги знам какви са.Знам,че участват и в проекта The Iron Maidens - женска група, която дъни кавъри на Мейдън.Ако си намерите песента "Time to Run" от албума 'Built To Perform" ще разберете за кво иде реч.Е не са супер виртуозни ама добре бичат кат за женска банда. :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък аз бих питал същото за мацката:headbang: Иначе това доколкото разбирам е ситар или както там трябва да звучи на български, а самия инструмент е индийски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък аз бих питал същото за мацката:bravo: Иначе това доколкото разбирам е ситар или както там трябва да звучи на български, а самия инструмент е индийски.

На български би трябвало да е "Ситра"!!! Иначе ecmjazz е прав, ситра е! :headbang:

 

EDIT: Бих искал да видя тази мацка да свири солото на xxxx на т'ва чудо :happy:

Редактирано от Sieger
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък аз бих питал същото за мацката;) Иначе това доколкото разбирам е ситар или както там трябва да звучи на български, а самия инструмент е индийски.

На български би трябвало да е "Ситра"!!! Иначе ecmjazz е прав, ситра е! :blink:

 

EDIT: Бих искал да видя тази мацка да свири солото на xxxx на т'ва чудо :D

Да хубаво е да свири солото на Райзинг,а аз в същото време да я боцкам :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sarah3.jpg

:ph34r:

:D;);) You gotta' bе kidding me!!!

 

Тази бих я взел само заради китарата :blink:

ОФФ: Някой знае що за марка е това брадве?

 

Да хубаво е да свири солото на Райзинг,а аз в същото време да я боцкам ;)

 

Аз даже измислих най-удобната поза, ако ти се отвори възможност с мацката пиши ПМ! ;)

Редактирано от Sieger
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя червения Moser цепи балатум, ама имам усещането, че тежи поне с три кила повече от средностатистическото RG.

Не е за китаристки тая талпа, по-скоро за некой шкембелия. :blink:

Дайте го на мен! :green: :ph34r: :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.