Jump to content
Българският форум за музиканти

Китаристки :)


Mecho

Recommended Posts

E не, то яденето си е един вид стимулант за свиренето - като си хапнал нещо вкусничко, после ти е яко и ти се досвирва... :rolleyes:

 

Аз обаче искам да те видя със седемструнната ти китаra и какво можеш с нея ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E не, то яденето си е един вид стимулант за свиренето - като си хапнал нещо вкусничко, после ти е яко и ти се досвирва... :hooray:

Предлагам мъжката част да я оставим да готви в кухнята , а дамската да се съберем да посвирим :hysterical::hysterical:

Аз обаче искам да те видя със седемструнната ти китаra и какво можеш с нея :rocker:

поради технически причини все още няма семпли с нея :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E не, то яденето си е един вид стимулант за свиренето - като си хапнал нещо вкусничко, после ти е яко и ти се досвирва... :topicsux:

Предлагам мъжката част да я оставим да готви в кухнята , а дамската да се съберем да посвирим :greenball::thumbs_up:

Аз обаче искам да те видя със седемструнната ти китаra и какво можеш с нея :topicsux:
поради технически причини все още няма семпли с нея :topicsux:

Колежке, аз предлагам да ги оставим тея тука да си готвят сами, а ние да забием една жица....

 

 

Много съм разочарована от вас, да знаете... веднага ни пратихте в кухнята... а аз тука ще си играя снимки да ви търся! Айде.. със здраве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Човек, това че ние не сме казали какво ще правим през това време нищо не значи. Значи докъто вие китаристките готвите, ние киаристите, ще ходим и ще вземем бира и после всички се събираме на масата ядем, пием, пеем, свирим и това е - щастлив живот. :thumbs_up::greenball:

 

П.С.: Имам спешна нужда от бира... обадете се на 911... умирам... жега... няма... би...ра....

 

П.С.2:сори за флууда, спама и така на татък.

Редактирано от Додо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди години свирих в една група с една китаристка.. тя зе че се влюби в барабаниста(демек аз).. и групата се разпадна...

извадих си поука ! Внимавайте хора, някой от тях(жените)) са добри музиканти... други просто си търсят музиканти! :thumbs_up:

 

май слънцето ни напече ейй бирааа и мекици в голям съд - тенджера!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колежке, аз предлагам да ги оставим тея тука да си готвят сами, а ние да забием една жица....

Съгласна!Взимаме биричка и някъде на хладно :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа тая пичка е известна да. Малко са й малки циците, даже няма, ама се оправя с китарата.

 

Човек, ако не се базикаш направо не знам ххахаххаха, ама майтап да не е Алексито мяза малко на некоя кака.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм разочарована от вас, да знаете... веднага ни пратихте в кухнята... а аз тука ще си играя снимки да ви търся! Айде.. със здраве.

 

В кухнята една 'съвременна' жена няма кво да прави, освен да си лакира ноктите, предполагам :greenangel: Хабер си нямате от готвене, затова ние си готвим сами, че иначе ше се мре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм разочарована от вас, да знаете... веднага ни пратихте в кухнята... а аз тука ще си играя снимки да ви търся! Айде.. със здраве.

 

В кухнята една 'съвременна' жена няма кво да прави, освен да си лакира ноктите, предполагам :wacko: Хабер си нямате от готвене, затова ние си готвим сами, че иначе ше се мре.

Малко глупости говориш да ти кажа. То ясно, че повечето тука така реагираха, защото това си е българският манталитет. Но че си нямаме хабер от готвене... в днешно време бих казала, че колкото жените могат да готвят, толкова и мъжете могат. 

 

 

Но ставаше въпрос за свирене на китара, не за готвене по начало... 

 

п.с. съвсем по мъжки го подкарахте, на коя какво и било голямо или малко...  

 

п.с.2 колежке, много си права, само кажи каква да е биричката и да идвам, че се нагледах тук на .. айде да не обиждам :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.