Jump to content
Българският форум за музиканти

Китаристки :)


Mecho

Recommended Posts

Тя тая тема отива за говорилнята ама ай. Иначе естествено ще го караме по мъжки тука (ако имах корем щях демонстративно да си го намажа с горчица).

Иначе няма нужда да обвиняваме момичетата във форума и Алекси Лайхо, че не могат да готвят, всички ние сме сигурни, че сте прекрасни готвачки и китаристки. Обаче, за да няма хън-мън тряаат семпли. Айде сега Зомбайо (тва е на галено от зомби) пусни един семпъл на пилешка кавърма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя тая тема отива за говорилнята ама ай. Иначе естествено ще го караме по мъжки тука (ако имах корем щях демонстративно да си го намажа с горчица).

Иначе няма нужда да обвиняваме момичетата във форума и Алекси Лайхо, че не могат да готвят, всички ние сме сигурни, че сте прекрасни готвачки и китаристки. Обаче, за да няма хън-мън тряаат семпли. Айде сега Зомбайо (тва е на галено от зомби) пусни един семпъл на пилешка кавърма.

 

Айдеее сега пък искат да се доказваме... 

 

 

Тоя път няма да съм аз... някоя друга колежка да се заеме с вас, щото сте много претенциозни :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За кухнята говоря единствено и само от личен опит :rolleyes:

Иначе жени китаристи трябва да има, аз съм твърдо 'за' каузата и правя каквото мога по темата, показвайки това-онова насам-натам.

 

п.п. това-онова = китарни тъпотии. да не си помислите друго, кочове такива :girl_cray2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе жени китаристи трябва да има,
Да ,както и жени шофьорки и демокрация трябва да има:hysterical:

(ма в некой друг живот)

Ша ме прощават Дамите,но свиренето на Електрическа китара определено е мъжки спорт.

Едит-Марина,определено радваш,зашото малко от твоите връстници са на нивото ти на грамотност и обща култура ,но атаката при солиране -не съм чувал жена да свири с такава :):cheers2:

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ша ме прощават Дамите,но свиренето на Електрическа китара определено е мъжки спорт.

 

Не се заричай ! Че както са ни малко, съвсем ще останем без дами :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hillbilly ти къде живееш? На 16 повечето момичета са бая културни и грамотни, тва не е някво изключение. Иначе и аз съм на мнението, че свиренето...на китара е една идея повече за момчета, но нека не бъдем сексисти. Кой квото иска да прави. Аз си чакам семпли на манджи тука и не ме е*е за лампи и т.н. ИСКАМ МАНДЖИ!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ша ме прощават Дамите,но свиренето на Електрическа китара определено е мъжки спорт.

 

Не се заричай ! Че както са ни малко, съвсем ще останем без дами :cheers2:

:hysterical: ,донякъде се майтапя,но определено трудно живеят жените на китаристите-моята е изпадала в истерия като си пусна ампчето на 5..,показал съм и основите акорди,но няма мерак да се учи,е -с пеенето се справя,като съм на кеф си свирим малко като караоки купон на Бийтълси и др. класики :)

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

атаката при солиране -не съм чувал жена да свири с такава :):)

За жени от форума ли имаш предвид или по принцип?

---------------------------------------------------------------------------------------------

Колеги ,малко попрекалихте с лиготиите и ще обидите дамите и ще си ..... :cheers2: да си пият биричката сами !

Извинете ни момичета но ние сме си такива!Нищо лично от наша страна.

Прекаляваме с всичко което ни е интересно,иначе сме светци. :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hillbilly ти къде живееш? На 16 повечето момичета са бая културни и грамотни, тва не е някво изключение. Иначе и аз съм на мнението, че свиренето...на китара е една идея повече за момчета, но нека не бъдем сексисти. Кой квото иска да прави. Аз си чакам семпли на манджи тука и не ме е*е за лампи и т.н. ИСКАМ МАНДЖИ!!!!

Ми,живея в столичен квартал на 3 спирки с метро от центъра,или на 3 и нещо километра от президенството според километража на байка ми.Тъй като работата ми е такава,че обикалям квартала по цял ден съм се нагледал на +-16 годишни с имидж и държание на евтино ку*ве (слушащи чалга на ГСМ ите),и за това оценявам един грамотен човек на тийн възраст във форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж то такива че има има, ти грамотния човек си го оценявай колкото искаш. Аз просто казвам, че като отделим оная маса, около 98% от момичетата на тая възраст са си грамотни културни и т.н. съответно тука не разполагаме с някакъв рядък екземпляр, умеещ на 16 години да пише грамотно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

атаката при солиране -не съм чувал жена да свири с такава :):)

За жени от форума ли имаш предвид или по принцип?

---------------------------------------------------------------------------------------------

Колеги ,малко попрекалихте с лиготиите и ще обидите дамите и ще си ..... :) да си пият биричката сами !

Извинете ни момичета но ние сме си такива!Нищо лично от наша страна.

Прекаляваме с всичко което ни е интересно,иначе сме светци. :hysterical:

По принцип.

Иначе си прав за прекалената лигня :cheers2:

съответно тука не разполагаме с някакъв рядък екземпляр, умеещ на 16 години да пише грамотно
Човеко,я разгледай темите пуснати от начинаещи,да видиш за какво иде реч-Повечето не могат да пишат грамотно!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мразя да се повтарям явно ще трябва. Повечето, които пишат разни ламерски теми са момчета. Задават тъпи въпроси и пишат неграмотно. 2 причини, поради които трябва да бъдат разстреляни или поне пратени в белене с тежък режим (не съм сигурен че там още има затвор/лагер, май на негово място АЕЦ ше правят), но това е друга тема. Та момчета, които искат за два дена да станат като Кърк Хамет и т.н, по цял ден играят на игри бягат от училище пушат цигари ГД ментол. И идва момиче, което малко или много не е от прослойката на курветата, пуска 2 поста и получава нобелова награда за грамотност. Holy shit.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип.

За всяко нещо си има първи път ....заповядай и после да почерпиш по една виртуална... :cheers2:

Поразгледай я тая мацка и виж на колко години е!

----------------------------------------------------------------------------------------

@MrDeath Така е пич ,но не очаквай да го разберат всички. :)

''Всред кьоравите и едноокия е цар" -така го разбирай-по-лесно е!

Ай! :hysterical:

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бааа ... MrDeath , то хубу всичко , ама сега трябва ли да класифицираме целия отбор тука .

Та момчета, които искат за два дена да станат като Кърк Хамет и т.н, по цял ден играят на игри бягат от училище пушат цигари ГД ментол.
... в началото и аз исках да свиря като някой про , ама никога през живота си не съм правил нещо от горепосочените . Сега , че някои не знаят колко време трябва за напредъка на китарата не означава че са малоумни .
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.