Jump to content
Българският форум за музиканти

Bc Rich Warlock ІІ


SLASH588

Recommended Posts

...и ако решиш да купуваш някакъв леспол, моят съвет е да пробваш добре дали ти е удобен, защото голяма част от свирещите намират ЛПто за много неудобна китара, поради това, че между грифа и тялото има ъгъл ...

 

То и на този BC Rich грифът е леко под ъгъл. Може би е по-малък от гибсънския, но го има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 46
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ми на мене меракът ми е да си взема Bc Rich и после ако трябва да си сложа нови адаптери (след време) ,защото има много як вид -би трябвало да няма и проблеми с звука, защото няма тремло, флоид, които си струват пари , искам да кажа ,че така са отделили повече пари за другите неща.

 

Ако си вземеш BC Rich ще свириш само метал а с Les Paul може да свириш всичко а и BC Rich са с много по неудобна форма.

И ще ти дам един съвет:

Не трябва да гледаш как изглежда една китара на външен вид.Важно е какво чуваш.

А и това е недостатъка при online пазаруването,че не можеш да пробваш китарата която купуваш(примерно)

Но това е лично мое мнение.

Парите са твои и ги използвай както ти искаш.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По мое мнение че копията на лес пол са само външния вид, нямат нищо общо с gipson се Едно стаговете копия стават за нещо(не искам да обийдам никои) и повечето са над възмойностите ми (епифоне,винтеж.......).

Редактирано от SLASH588
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

gibson.JPG

абе много се зачудих тоя ъгъл с каква цел е направен :):D и аз планирам да си купа ЛП но до сега не съм свирил на такова нещо чак днес го забелязах тоя ъгъл..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По мое мнение че копията на лес пол са само външния вид, нямат нищо общо с gipson се Едно стаговете копия стават за нещо(не искам да обийдам никои) и повечето са над възмойностите ми (епифоне,винтеж.......).

 

Нещо си осведомен грешно.Стаг не копират никой.

А и ако може били се изказал по ясно.Съобщението ти няма смисъл :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^^ Водят го, че е за "better sustain", ама доколко е вярно, не е много ясно. Мензурата на китарата е по-малка (628 см) с 20 сантиметра от стандарта, съответно захващането на бриджа е по-близко отколкото на другите, при което човек е задължен да ползва стойка, близка до захвата на класическа китара, с изтегляне на самата китара повече към лявата ръка. Самият гриф е леко по-широк (което на мене доста ми харесва).

Редактирано от prayer4eto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си вземеш BC Rich ще свириш само метал а с Les Paul може да свириш всичко а и BC Rich са с много по неудобна форма.

 

Значи, мислех да си замълча,ама като видя подобни постинги и ..... не мога да се сдържа!

Имам всевъзможно различни по форма китари, но Уорлък ми е може би най-удобната за свирене. Не мисля че съм по-сбъркан от китаристите с 2 и половина години стаж, защото свиря от 19г....

 

А относно свиренето на различни стилове с дадена китара, все се каня да пусна един запис, който имам от преди време свирейки кънтри на Б.С.Рич! Пък тогава ми разправяйте с каква китара какво можело да се свири! Няма да споменавам какъв злобен грайд кор забиват някои групи с телекастъри...

Редактирано от edgecrusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По мое мнение че копията на лес пол са само външния вид, нямат нищо общо с gipson се Едно стаговете копия стават за нещо(не искам да обийдам никои) и повечето са над възмойностите ми (епифоне,винтеж.......).

 

Нещо си осведомен грешно.Стаг не копират никой.

А и ако може били се изказал по ясно.Съобщението ти няма смисъл :punk_guitar:

 

Aбе Death Crusher Говориш абсолютни глупости! Вземи се малко в ръце и не заблуждавай хората!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си вземеш BC Rich ще свириш само метал а с Les Paul може да свириш всичко а и BC Rich са с много по неудобна форма.

 

Значи, мислех да си замълча,ама като видя подобни постинги и ..... не мога да се сдържа!

Имам всевъзможно различни по форма китари, но Уорлък ми е може би най-удобната за свирене. Не мисля че съм по-сбъркан от китаристите с 2 и половина години стаж, защото свиря от 19г....

 

А относно свиренето на различни стилове с дадена китара, все се каня да пусна един запис, който имам от преди време свирейки кънтри на Б.С.Рич! Пък тогава ми разправяйте с каква китара какво можело да се свири! Няма да споменавам какъв злобен грайд кор забиват някои групи с телекастъри...

 

1.На теб може да ти е удобна,но на други може да не е!

2.И аз мога да свиря Death Metal и Trash на Fender Squier или Telecaster,но не е същото ако го свириш на BC RICH,защото те са си предназначени за такива стилове.Адаптерите на BC RICH звучат много по-металски от Fender Squier или Telecaster.Вярно е че може да се сложат металски адаптери на Fender Squier (пример),но недостатъкът ще е това,че фендера е с 21 прагчета а BC RICH е с 24.

3.Пишеш глупости без да разбираш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе Death Crusher Говориш абсолютни глупости! Вземи се малко в ръце и не заблуждавай хората!

 

и аз съм на твоето мнение :punk_guitar:

 

Реших да си взема от България китара защото открих че най-добре да я чуеш и пипнеш.

Благодаря на всички които ми помогнаха :punk_guitar:

Редактирано от SLASH588
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.