Jump to content
Българският форум за музиканти

Китарни списания


AXE

Recommended Posts

  • Отговори 32
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Я да върна темата аз.

 

Както си се ровех днеска из необятното интернет пространство и попандах на това :P:P :guitar: :D

Изпадаха ми пломбите (аз и преди нямах де, ама карай :godbless: )

:godbless: ИСКАМ ГО ТОЯ БРОЙ!!! :godbless:

Та кажете ми как да си го купя без да обеднявам тотално???

А и все още съм навит да си купя и някой обикновен брой, ама не чак да се абонирам - няма ли начин?

 

П.П. Преснимано нещо не ме кефи :godbless:, ама за Дайм ако не намеря оригинал и на това съм навит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главно поради факта че всички тези списания са ми под ръка и мога да си ги купувам,чета редовно почти всичко ,което се намира тук(Лондон).

Любимо за сега ми е Guitar Buyer(щото си купувам и много китари също :P ).Иначе от британските списания най-титоливаното е Guitarist.Струва 5 лири,но всеки брой излиза с диск(ревюта,сампли,разработки и плейбеци на песни).Total Guitar е интересно също.Жалко че спряха What Guitar.Това ми беше най-любимо.

От американските Guitar World i Guitar One по почти идентични.Повече четиво за групи и отделни китаристи отколкото технологичната част на въпроса.

За Даймбег...след смъртта му почти нямаше издание ,което да не излезе с брой посветен на него!Имаше защо...Мир на праха му! :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главно поради факта че всички тези списания са ми под ръка и мога да си ги купувам,чета редовно почти всичко ,което се намира тук(Лондон).

Любимо за сега ми е Guitar Buyer(щото си купувам и много китари също :P ).Иначе от британските списания най-титоливаното е Guitarist.Струва 5 лири,но всеки брой излиза с диск(ревюта,сампли,разработки и плейбеци на песни).Total Guitar е интересно също.Жалко че спряха What Guitar.Това ми беше най-любимо.

От американските Guitar World  i Guitar One по почти идентични.Повече четиво за групи и отделни китаристи отколкото технологичната част на въпроса.

За Даймбег...след смъртта му почти нямаше издание ,което да не излезе с брой посветен на него!Имаше защо...Мир на праха му! :(

тия от Future publishing скапаха китрните списания, които купиха още преди няколко години. Иначе преди се кафех доста на Guitarist, без проблемно се поръчва единичен брой или абонамент онлайн.

 

ПП. да добавя, че приди време внасяха единични бройки в магазина на Йонко Стефани Мултимедия, сега незнам дали продължават. Намират се пряка на Стамболийски, май беше Борис, което всъщност би ги направило комшии на RF, май :-)

Редактирано от wolfgang
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ООООООООООООООООООООООООООООО

:inlove: Обичам те :inlove:

 

(Не в оня смисъл, споко - няма да разваляме сватбата :) )

 

Леле ще си умра от кеф.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ООООООООООООООООООООООООООООО

:inlove: Обичам те :inlove:

 

(Не в оня смисъл, споко - няма да разваляме сватбата :) )

 

Леле ще си умра от кеф.

:)

притесних се да знаеш..... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

укей:

 

http://www.guitarplayer.com/ - 44$.

http://www.guitarworld.com/

- 40$ ...ей сега проверих...

Объркал съм се :mellow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.