Jump to content
Българският форум за музиканти

Тоя микрофон става ли за нещо според вас?...


Ivan Y.

Recommended Posts

Хммм...

 

Тоя добър ли е:

Shure Beta 87C http://cgi.ebay.com/Shure-Beta-87C-beta87c...1QQcmdZViewItem

 

Моля ви кажете какво мислите. Искам да си взема микрофон, но не знам какъв...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм...

 

Тоя добър ли е:

Shure Beta 87C http://cgi.ebay.com/Shure-Beta-87C-beta87c...1QQcmdZViewItem

 

Моля ви кажете какво мислите. Искам да си взема микрофон, но не знам какъв...

 

Микрофон за такива пари се добър ще намериш :thumbs_up::):yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз вече си купих Beta 87c.

Благодаря ви, все пак, за помоща :rolleyes:

 

btw, какво му е обикновеното на Sm58? (или по-точно какво му е необикновеното на Beta 87c :greenangel: )

 

Благодаря още веднъж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто е най-популярния вокален микрофон.

 

Beta 87c би трябвало да ти свърши работа. А микрофонен предусилвател или пулт имаш ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти го ползваш вкъщи, а един познат от Варна разказва на всички, че има "студио" /да,записва хора и пари им взима даже/. Микрофонът му е Беринджър и влиза направо в компа му. И си записва човека и печели сигурно..и се хвали. За домашна употреба не е от голямо значение какво ползваш /е,ако ти е за хобито само и не докарваш лев/. Желая ти много успех и да пускаш записи по-нататък! Честито микрофон.

 

П.С. Поста ми малко е на друга тема,ама се сетих просто за този случай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси:bravo:

 

Аз сега се усетих, че на тоя микрофон му трябва предусилвател...ще трява да си взема ако искам да го ползвам.

А пък записи не знам дали ще качвам (не мисля,че бихте искали да ми слушате граченето :bravo:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sennheiser - а е добър микрофон. Има по - мек звук от Shure SM58. Ако можеш да дадеш 50 - 60 долара повече обърни внимание на Shure Beta 87, но ще ти трябва източник на фантомно захранване (било преамп, пулт или др., който разполага с такова). Ако не разполагаш с подобно животно и не ти се дават пари, се насочи към динамични микрофони (Shure SM58, Beta 58, Sennheiser E 845 или ElectroVoice N/D967 (примерно)). Препоръчвам ти да ги чуеш преди да си ги купиш. За Варна и София съм сигурен, че има къде да ги изпробваш. От личен опит, ако не сте съгласни не споря. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Човека вече е взел бетата ;)

 

Сега остава и предусилвател с фантомно (то без фантомно май не съм виждал, но здраве да е). Другия вариант е направо малка саунд карта с вградени предусилватели, защото предполагам, че ползваш вградена или геймърска карта. Emu tracker pre и Emu 0202 ще ти свършат чудесна работа :ok:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E-MU 0202 освен вход за микрофон май има и два стерео входа за други инструменти. Ще мога да си включа и китарата и синтезатора в него, ама...ша видим. :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.