Jump to content
Българският форум за музиканти

"black Magic" By Reb Beach


Jordan_J

Recommended Posts

Едно късо видео и от мен... "Black Magic" е едно от най-любимите ми китарни парчета! Много ме кефи наистина. Та нахвърлих един МИДИ файл, попреправен (не точно като в оригиналното парче) и импровизирах върху него.

Снимано е с CANON PowerShot G6, който НЕ Е ВИДЕО камера :)

Та затова звука е такъв какъвто е... Толкова и стига душицата на камерката за такива работи :):)

 

"BLACK MAGIC" - Video

 

:guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guitars That Rule The World е любима компилация от моята буйна младост, там го имаше и това парче.

 

Иначе готини панталонки... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guitars That Rule The World е любима компилация от моята буйна младост, там го имаше и това парче.

 

Иначе готини панталонки...  :D

Дааа..... Много готина компилация!! В казармата я слушах много ;)

 

... На дънки-тата ли викаш панталонки ; ) ... :) (ако съм разбрал правилно) :):):D

 

@Ице, ти теглиш кат звяр! Още не съм пуснал, ти си го изтеглил ;) Аз тук съм на дайъл-ъп и съм закачен към "КОСТЕНУРКА НЕТУЪРКС" и вла4а/ъплоадвам с неконтролируема скорост от 4-5 КВ/сек :);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Ице, ти теглиш кат звяр! Още не съм пуснал, ти си го изтеглил :) Аз тук съм на дайъл-ъп и съм закачен към "КОСТЕНУРКА НЕТУЪРКС" и вла4а/ъплоадвам с неконтролируема скорост от 4-5 КВ/сек  :)  :)

Професионална деформация, кво да се прави. АКо имаше професия "даунлоудър", щях да имам докторат в областта.

 

Иначе поне доколкото може да се чуе от записа, добре си го изсвирил. Очакваме сега парчето на Пол Гилбърт от същата компилация. Само дето малко ще се поозориш, струва ми се. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) култ :)

 

 

ама кънти здраво & саунд съкс биг тайм ....:)

 

http://us.f3.yahoofs.com/users/41f5e868z6d...huUa.CBFErdqg6y

 

^ кърти мифки ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Очакваме сега парчето на Пол Гилбърт от същата компилация ...

Кое беше то, че наистина нямам спомен ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) култ :)

 

 

ама кънти здраво & саунд съкс биг тайм ....:)

 

http://us.f3.yahoofs.com/users/41f5e868z6d...huUa.CBFErdqg6y

 

^ кърти мифки ! :D

Такъв същия Дж.П. като на снимката го има @Паскалеро, само че с пиезо бридж :):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама кънти здраво & саунд съкс биг тайм ...

Да, знам :) Тия дни пристига DCR PC-110 на SONY. С него вече няма да има такива проблеми :) Поне в не такъв мащаб :)

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое беше то, че наистина нямам спомен ?  :)

http://victor.ludost.net/i_understand_completely.mp3

 

Очакваме видео. :)

6те видя за какво става дума ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След Black Magic на Reb Beach и I understand completely на Paul Gilbert можеш да опиташ Farm Fiddlin' на Zakk Wylde, което е уникална комбинация от кънтри, метъл и ритъм енд блус и е от същата велика компилация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След Black Magic на Reb Beach и I understand completely на Paul Gilbert можеш да опиташ Farm Fiddlin' на Zakk Wylde, което е уникална комбинация от кънтри, метъл и ритъм енд блус и е от същата велика компилация.

Да, това на Зак Уайлд още тогава ми се наби в мозъка и ми направи страшно впечатление, защото не знаех дотогава, че той свири и кънтри! :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко е!!! Екстра е свиренето нема спор. Хммм я кажи там дето бачкаш да не им свириш такива нещица. Щото ако е така ....... е тва ще е заведение мечта :ph34r:

 

 

:guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar:

 

:D:D:D:D:D;):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.