Jump to content
Българският форум за музиканти

"black Magic" By Reb Beach


Jordan_J

Recommended Posts

... Хммм я кажи там дето бачкаш да не им свириш такива нещица. Щото ако е така ....... е тва ще е заведение мечта :) ...

За щастие - да свирят се таквиа нешща тук. Сатриани, Вай - също, много са популярни. А също Металика и от сорта. Свири се такава музика, което е най-гот от цялата работа ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЯКО!!! ако игнорирам кофти звука, изпълнението много ми допада :):D;);)

Звука не е кофти ... Ужасен е ... ;)

Но за толкова и стига душицата на тая камерка, тя не е правена нито за видео, нито за саунд. И е единственото нещо което имам подръка засега за такава цел ... :wall: :wall: :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;);):) якуу ...много добре си го изсвирил...я кажи с кви ефекти го записа щото саунда на китарата е супер...макар записа да е съкс
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;);):) якуу ...много добре си го изсвирил...я кажи с кви ефекти го записа щото саунда на китарата е супер...макар записа да е съкс

Ползвам Hughes&Kettner Tibeman II - директно в миксера. Това ползвам на полеви условия, малко и лесно за носене е ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Хммм  я кажи там дето бачкаш да не им свириш такива нещица. Щото ако е така ....... е тва ще  е заведение мечта :) ...

За щастие - да свирят се таквиа нешща тук. Сатриани, Вай - също, много са популярни. А също Металика и от сорта. Свири се такава музика, което е най-гот от цялата работа ;)

Късметлия , хем кеф хем пари ... Дай боже всеки му ;) :violin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Хммм  я кажи там дето бачкаш да не им свириш такива нещица. Щото ако е така ....... е тва ще  е заведение мечта :) ...

За щастие - да свирят се таквиа нешща тук. Сатриани, Вай - също, много са популярни. А също Металика и от сорта. Свири се такава музика, което е най-гот от цялата работа ;)

Късметлия , хем кеф хем пари ... Дай боже всеки му ;) :violin:

Да, общо взето си е чист късмет, че тази музика която харесваме се котира тук ... А не както например в Норвегия! :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... да живеее Гренландия ...

Майтап, майтап, ама си е баш така! :) Айде сега обратно към топика ;)

 

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... да живеее Гренландия ...

Майтап, майтап, ама си е баш така! :D Айде сега обратно към топика :D

Обратно към топика - супер си го изсвирил! :) Аз очаквах звука да е пълна отврат, обаче всичко си се чува, и то доста прилично :D

 

А за "панталонките" не знам, обаче musicman-a е...красота! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееех... Браво! Супер свирене, супер брадве, супер тениска B) !

Парчето не го бях слушал досега, в момента ми е едно от любимите...

Евала visiondann!

 

:bravo::bravo::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Парчето не го бях слушал досега, в момента ми е едно от любимите...

:headbang::rolleyes: Мерси много за думите, Зигер !! :beer::beer:

 

... Долу снимката с мишката идва комплект с тениската ... B);)

 

До скоро!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.