Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся магазин от който да си купя Zildjan - чинели


Recommended Posts

Ако някой има контакти на фирма или магазин от който да си поръчам чинели Zildjan ,da se obadi na 0885 33 50 10 или да ми пише.

 

Ще съм много благодарен на този някой или някоя .

 

Р.Ралев

Варна

0885 33 50 10

promix_bg@yahoo.com :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой има контакти на фирма или магазин от който да си поръчам чинели Zildjan ,da se obadi na 0885 33 50 10 или да ми пише.

 

Ще съм много благодарен на този някой или някоя .

 

Р.Ралев

Варна

0885 33 50 10

promix_bg@yahoo.com :greenball:

 

 

Виждал съм чинели Zildjian в xxxx.Имам визитка на която пише този номер 0898 232 999 (може и този - 02/9800830) и e-mail - risingf@prolink.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко грубо,но....МАНИ ги тея...преди 3 месеца съм им писал със запитване да ми изпратят ценова листа на тази марка и досега ни вест,ни кост.Виж в немските сайтове или ако имаш приятел в USA,така е най-изгодно.Драсни едно ЛС на Данчо/drumvarna/,мисля че той може да помогне в случая.

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са най-неинформираните вносители в целия свят!!имат 10 чинела и не им знаят цените,гледат ги в някакви таблици,на въпрос за поръчка колко се чака,не дават конкретен отговор!ако това са продавачи,успех на магазина!!барабаните можело да се тестват само от потенциален купувач,ама как да ме зарибят да си купя SONOR(което не мисля да правя някога през живота си)като не можеш поне да ги чекнеш как звучат!!казаха ми че пазели кожите за този който купи барабаните,да можел да свири с тях,с рекламните кожи , хехе!!

няма качествени бизнесмени за музикални инструменти в БГ и това си е!!има единици само!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

drumvarna братле във Пловдив може да тестваш каквито си пожелаеш барабии бре xxxx за този магазин говориш нали.аз лично съм ги тествъл 6-7 пъти.незнам при вас защо не дават.Sonor незнам какво не ти харесват но аз лично мога да кажа че са доста добри.имаше 2-3 сета и бяха доста добре даже прекълено добре!

Редактирано от NeonGod
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера бях в новия магазин на Райзинг в Софето, който е за клавири и ударни. Дръмварна, приятелю - има доста готини сетове Сонор - примерно серията 3007, която по мое мнение е по готина от прочутите стейдж къстъми (но строго въпрос на вкус).

 

Трябва да призная, че направо ме втрещи същия лаф за пробването на барабаните "..не може щото да се пазят кожите.." Защото от опит знам, че по-скапани стокови кожи няма. В случая става дума за сет с цена 4700 лева??? Е кой ще си купи такъв сет и няма да сложи перфектни кожи още с изваждането на барабаните от кашоните? Но кактто и да е, далеч съм да ги критикувам, просто изказвам мнение, защото лично аз обичам да си пазарувам от там. Но пък обаче примерно може да съм докачлив и да си помисля, че в любимия ми магазин ме вземат за измекяр???

 

 

В новия магазин има доста Зилджани на добри цени, по спомен по-ниски тези в thomann.de . Липсва само К серията, но това е обяснимо - все пак са доста скъпи, но по поръчка носят всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намира се много близо до централния им магазин. Като тръгнеш от него по посока Пиротска - през подлеза и по уличката надолу, пресича се Пиротска и 100 метра по-надолу от лявата страна е магазина. Ориентир може да ви бъде сладкарница Атене, която се намира на ъгъла на Пиротска и уличката по която вървите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То за кожите е ясно че се сменят и затова мен ме озадачи защо не могат да се пробват барабаните(един бял голям сет беше)

за поръчки на чинели първо питайте и след това коментирайте,ако един вносител не може да ми каже цена и за колко време ще пристигне чинела,как да си поръчам от там??

относно Сонор,може би пресилих думите малко,една голяма и страхотна фирма за барабани,аз лично имам 2 стойки за чинели тяхни и съм доволен,но просто не съм свирил на най-добрите им серии и затова нямам добро впечатление от тях и поради тази причина исках и да пробвам скъпата им серия,ама като ми отказаха как да изразя мнение за тях!аз не съм и привърженик и на Тама,но това не означава че са лоши барабани,просто не са моите барабани!В момента съм голям фен на Pearl , но това не означава че не харесвам и други марки,както и да е,окепазих малко темата!!

за мен все още няма качествен официален вносител на Zildjian в БГ,с избор на чинели,информираност на персонала на магазина какво продава и т.н.да не говорим за цени и за поръчки!!аз свиря от 6 години с Sabian и не мисля да ги сменям скоро,но хората които харесват Zildjian както и тези които харесват Sabian са задължени да купуват чинели от чужбина или втора ръка!!

успех на всички с купуването и избова на чинели!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо точно Зилджан B) На всеки му е ясно,че качесвтвен продукт,поръчан от магазин в БГ няма как да се намери! То си пише Зилджан....но далеч не е онзи звук,който гледаме на клипове и концерти.Ако няма да записваш с тях,или не ти трябват за кой знае колко сериозна работа,вземи си Истанбул.Поне знаеш,че няма да е Made in China....а цените им са добри,продуктите не са лоши,ще ти излезе доста по евтино да си обурудваш сет-а с Истанбул.Мисля,че една такава покупка е много по-добър избор от Стаг.Аз си купих краш на Истанбул за 130 лв и мога да ти кажа,че звучи много добре,опитах и райд и друг вид краш,сппеш и т.н,доволен съм от звука като цяло. Помисли още веднъж !

 

Успех,

Боги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешиш колега,

 

имам 14"фус и 18" краш А къстъм внесени от щатите и си звучат по абсолютно същия начин като тези от райзинга...естествено със сериозна разлика в цената (всички знаем каква евтиния е в щатите). Плюс това всеки зилджан си има гравиран (мисля че с лазер) печат на който недвусмислено пише Made in USA (тоест теорията за "произведено в Китай отпада - в Америка не ядат доматите с колците все пак). По всичко личи, че Истанбул е добро бюджетно решение и звучат добре, но колегата @tupoto_kopele в една тема за чинели доста недвусмислено описа своите проблеми с тази марка. Неговият извод беше, цитирам по памет :"който счупи няколко истанбула в крайна сметка минава на зилджани и сейбиани..."

 

Извинявам се на колегата, че малко му напълнихме темата, но пък мисля, че получи и отговора, който търсешеB)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Защо точно Зилджан :) На всеки му е ясно,че качесвтвен продукт,поръчан от магазин в БГ няма как да се намери! То си пише Зилджан....но далеч не е онзи звук,който гледаме на клипове и концерти.Ако няма да записваш с тях,или не ти трябват за кой знае колко сериозна работа,вземи си Истанбул.Поне знаеш,че няма да е Made in China....а цените им са добри,продуктите не са лоши,ще ти излезе доста по евтино да си обурудваш сет-а с Истанбул.Мисля,че една такава покупка е много по-добър избор от Стаг.Аз си купих краш на Истанбул за 130 лв и мога да ти кажа,че звучи много добре,опитах и райд и друг вид краш,сппеш и т.н,доволен съм от звука като цяло. Помисли още веднъж !

 

Успех,

Боги

Извинявай братле,ама това,което говориш няма нищо общо с истината,и това че говориш общо за магазините в БГ пък е още по-нелепо.Защо мислиш че има някаква разлика от предлаганите продукти в БГ и на запад.

Редактирано от axel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плюс това всеки зилджан си има гравиран (мисля че с лазер) печат на който недвусмислено пише Made in USA...

Да,както и сериен номер :)

Слава Богу,само на тези марки още не са посегнали жълтурчетата ;)

Иначе конкретно-разлика в звука естествено,че няма.Единствено това,че в миналото тези чинели са се правели с доста повече сребро /макар,че съм чувал и за платина,но предполагам са само спекулации/Така че, добре е човек да пробва и чуе разликата между стар чинел на Зилджан /производство 60-те год./ и нов такъв,но със същите параметри.Евентуално само в такъв случай може да се открие някаква разлика.

А по темата,в страницата на Зилджан пише,че официален вносител за БГ е xxxx.От там нататък вие си знаете,но Данчо е супер прав-внос отвън и хабиш най-малко нерви.

поздрави на всички

:thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако съдя по тия в Рейзинг Форс...Аз лично няма да си купя Зилджан,вярно е,че има няколко които са по-добри,но разликата в цената ... :thumbs_up:

Така,достатъчно се оцапа в кафяво темата...човека разбра за какво става въпрос,от тук нататак сам преценяваш! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.