Jump to content
Българският форум за музиканти

Squier и Humbucker


Rezachka

Recommended Posts

^ aми да.РФ са вносители и на Encore : та в дупката на моята китара на тоази фирма пише точно John Hornby Skewes.Така че Guitar Tech едва ли е ново име, но щом ги внасят xxxx значи говорим за едно и също ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Имах един от въпросните JHS "guitar tech" с керамичен магнит за 30-40лв и мога да кажа, че изработката е много добра за цената си - беше плътно навит и парафиниран, никакви микрофонии и много приличен звук с много гейн - по-добре от стоковите адаптери на евтините китари. Само ми се стори, че няма достатъчно бас и плътност на звука, но за тези пари не може всичко да е перфектно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям горните мнения за нескъп хъмбъкер или такъв в сингъл корпус. Това е логичен и почти задължителен ъпгрейд за евтините китари, но слагането на най-скъпите модели ДиМразио, Дънкан, ЕМГ и т.н. си е малоумие. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Оле бахти кефа намерих си работа за една седмица и тва ше рече че друата седмица ще имам малко повече пари с които мога да си ъпгрейдна китарата (sun) :lol:

Ако се направи китарата HSH нещо друго ще трябва ли да се сменя освен пик гарда и той тоя адаптор дето ше остане по средата ше е малко гадничък ама.. де да знам

a те тея адаптори guitar tech ли са кво са последно не разбрах :D на ква цена трябва да са :?

Редактирано от Rezachka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Преди 2 години си купих от Пловдив за 35лв guitar tech„ за който казах по-горе, но е 15к - става само за бридж, тези за нек не знам по колко са, а май че имало и алнико.

Щом тогава беше 35, сега може и 50-60 да е :thumbs_up:

Редактирано от Overdrive
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guitar Tech, да. Цените им, обаче вече не са твърде ниски. Не знам дали си струват(някои хъмбъкери ги продават за 70-ина парчето), но ти си преценяваш.

Може да пробваш и Boston от капъша(не съм ги пробвал).

И от двете марки има и керамики, и алнико.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера ходих да ги видя тези хъмбъкери на Гитар тек в xxxx бяха по 57 и 63 лв. само че продавача неможа да ми обясни каква е разликата между двата :huh: и после минах през Мюзик Джем (Капъша) и там тези PICK-UP "BOSTON" /HUMBUCKER /REAR /BLACK

21325 POWER ROCK /ALNICO PU-54-RBK ми искаха 60 лв. наистина се двуумя кой да си купя цената е почти еднаква и не мисля че има кой знае какво значение. Някои ако си е купувал ще съм му много благодарен да каже какви впечатления има от продуктите. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мене с цените малко се прекалява. Не знам колко са поскъпнали навън, обаче тия същите бяха по 30-40 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

аз за 60-70лв ше си намеря старо димарцио от ебай з достафката :greenball:

старо ама димразио :hysterical:

наистина преди бяха по 30-35

Редактирано от Overdrive
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е супер лесно, но не е и невъзможно! Все пак съм виждал и "нонейм" пикапи за подобни пари, които са с много добра изработка и вършат супер работа! Особено за ъпгрейд на куци китари тип Скуайър. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

реших малко да си продължа темата... значи в момента разполагам с 95лв. и .. то на горе съм писал какво търся само че горе пише че имам 40лв.. е вече е малко по-добре :punk_guitar: пишете и вие впоред вас какви възможности имам пък аз може би в понеделник ще отскоча до Пловдив да видя какво имат по магазините

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Има няколко обяви в тема-продавам тези дни.Разгледай ги,ако все още си решил да правиш ъпгрейд на скуайър-чето :

 

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=42641&hl=

 

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=42729

 

Разрови се и съм сигурен,че ще намериш достатъчно добри оферти! :)

 

П.С.Помисли наистина вместо да наливаш пари за ъпгрейд дали не е по-добре да продадеш китарата и да си взимиш нещо по-добро и което те устройва!

Редактирано от рахата
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.