Jump to content
Българският форум за музиканти

Една пиеса за класическа китара


Recommended Posts

за жалост почнах да гледам от първата част... :)

кво беше това чудо - все едно си в магазин и си избираш китара и я продрънкваш да й чуеш гласеца

4 мин чаках да изсвириш нещо ама не :hysterical:

 

втората част вече звучеше като някаква пиеса

ама е някак лишено от емоция - малко като упражнение ми звучи...

 

аз така и неможах да ви разбера класическите музиканти - музиката според мен трябва да е пряко свързана с няква емоция

дет се вика като харесваш някоя булка като изсвириш 5 акорда и да разбере че я харесваш - не да си мисли че си настроиваш китарата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Човече, звука е кошмарен и не мога да разбера какво става. С впечатление съм,че нещата са добри и не им липсва емоция и идея, но изобщо не мога да ги изслушам докрай. Премодулира гадно и убива, може би, прекрасното ти звукоизвличане, акцент и всичко върху което си работил с години. Можеш ли да качиш нещо с малко по-добро качество? Тогава с удоволствие ще го изслушам и ще кажа какво мисля :hysterical:

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за жалост почнах да гледам от първата част... :)

кво беше това чудо - все едно си в магазин и си избираш китара и я продрънкваш да й чуеш гласеца

4 мин чаках да изсвириш нещо ама не :hysterical:

 

втората част вече звучеше като някаква пиеса

ама е някак лишено от емоция - малко като упражнение ми звучи...

 

аз така и неможах да ви разбера класическите музиканти - музиката според мен трябва да е пряко свързана с няква емоция

дет се вика като харесваш някоя булка като изсвириш 5 акорда и да разбере че я харесваш - не да си мисли че си настроиваш китарата

 

Ми като не можеш да ги разбереш, защо пишеш, да чешеш клавиатурата ли :) . Сигурно си някой китарен гигант. Постни нещо твое по емоционално така, та да можем всички да му се насладим

 

Свиренето си е супер :bravo::bravo::bravo:

Само и аз бих се радвал на малко по добър запис

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... като изключим наистина лошото качество на аудиото , от това което се чува мисля че нещата са на едно много прилично ниво , друг е въпроса че на мен лично не ми допадат разработки на БГ фолклор щото са ми писнали , но това си е мой проблем дето се вика .. ... слушам много класическа музика и то по специално камерна , и акустичната китарата ми е един от любиите инструменти заради лиричноста и хармонията която носи ако е използвана както трябва .... според мен Васил е на прав път и му желая успех ..... да не говорим каква рядкост е в класическите среди някой да се нагърби и с писане на музика ........ дерзай смело пич :hysterical:

 

 

........ а относно писанията на biala ..... няма смисъл да се пиша нищо .... щото ако напиша , ще придам някаква значимост на нещо , което е родено да отплава по каналния ред с другите фекалии към голямото синьо море ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

:bravo:

 

...неможах да ви разбера класическите музиканти...

Мдам...и си личи! ;)

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Biala беше толкова категоричен в коментара си, че бях решил изобщо да не слушам парчетата... Голяма грешка! Прекрасна разработка, красива музика, изсвирена с чувство и с техника. Браво, пич! :punk_guitar:

 

Между другото послушах музика от сайта на Biala и за мен лично това е нещо, на което му липсва емоция, явно всеки с вкуса си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.