Jump to content
Българският форум за музиканти

Как ви се струва това дърво


interman

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Ей го на хвърлил съм му око - http://www.musicstore.de/en_EN/EUR/Epiphon...GIT0009617-000R

 

В тоя сайт ми се видяха доста ниски цените, дали е ок всичко? Някой купувал ли е от там?

ПС: А и какви са тия хъмбъкъри не пише марка?

Редактирано от interman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега леко ще повторя думите си от предишната ти тема, в която ни се интересуваше от Слаш сигначъра.Ами да тази китара е супер и ще ти върши работа дълго време.Да цените са си наред, това че в китната ни родина са такива надценките не означава че навсякъде са такива, нали?А иначе сайтът си е популярен за това не бери грижа.Ако те кефи китарата:поръчвай и :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mи то май вярно не е особено евтино, но погледни във Визиартс за справка как вървят цените на Епифоните : между 820 и 1300 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да де не е чак толкова евтино ама във томан примерно беше 411 евро, а съм виждал и по-скъпо да ги дават.

 

http://www.musicstore.de/en_EN/EUR/Epiphon...-GIT0012055-000

А тази гледам е по-евтина. От къде може да идва това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От ценовата политика - 20-30 евро разлика не е разлика. Няма конспирация - спокойно.

Тази китара гледайки характеристиките е тип Мейд ин Чайна сбирщайн.

Потърси из E-bay някой от старите Made in Korea, Епи-та - те стават.

Elitist серията също ставаше, при това много, но май я спряха от производство преди време, за да не се конкурира с прохождащите тогава евтини Гибсъни.

 

А иначе и тази китара също ще свири - това е сигурно :recourse:

 

Естествено всичко по-горе е лично мнение и според мен е така :) Светът обаче може и да се върти по други правила ...;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.