Jump to content
Българският форум за музиканти

Line 6 Micro Spider


Recommended Posts

Ето за всички, които пожелаха нещо записано с Line6 Micro Spider :thumbs_up:

 

Всички китари са записани от тази въшка но от изхода за слушалки, че беше много късно. По принцип звучи много по-добре на живо. Ако ми остане време през уикенда ще запиша и с микрофон нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-сетне някой да пусне един Spider да чуем.... и аз "събирам мерак" за една такава въшка :bravo: До колкото може да се чуе по рекламните клипчета с кофти звук... добре обажда за паричките си! В семпъла липсва малко от оцветяването което ще вкара и говорителят, но със сигурност на живо звучи още по-добре! Чакаме записа с микрофона :hysterical: Поздравления за придобивката и успехи :hysterical: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето за всички, които пожелаха нещо записано с Line6 Micro Spider :rolleyes:

 

Всички китари са записани от тази въшка но от изхода за слушалки, че беше много късно. По принцип звучи много по-добре на живо. Ако ми остане време през уикенда ще запиша и с микрофон нещо.

С какъв пресет точно е записано това? Не знам дали е от факта че си "извадил" звука от слушалките, но мисля че може да е много по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено трябва да направиш запис през микрофон,защото звучи като дист в хай фи уредба и неможе да се добие представа за звука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... много добри семпли , браво - дават много ясна представа за начина по който се чува от изхода за запис .....

.... и това което мога да кажа е , че това което се чува няма нищо общо със демотата в сайта на Лайн 6 които са почти еднакви за цялата серия и , което е най важното никъде не е указън начина по който са записвани - което ще рече че ако на базата на демотата си купиш кубе от този тип с идеята да правиш директен запис в компа воден от саунда който си чул в сайта на фирмата , ще останеш доста изненадан от начина по който се чува на практика .....

..........саунда в този му вид въпреки че минаха доста години , най ми се доближава до начина по който звучеше директно в компа ЗУУМ 505-2 - имах преди 9-10 години такъв процесор - и той така зъскаше като не му се включи спийкър симулацията , въпреки че като се включи 80 % от честотите отиваха по дяволите , но то това е нормално за ЗУУМ-четата :recourse: ... както вероятно повечето знаем ..............

....... но пък предполагам че това което се чува от колоната на Спайдъра доста повече се доближава до демотата от сайта ........

........живи и здрави .Цеко :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и вариант с микрофон.

Нов вариант

 

Всичко са стандартни присети на спайдъра и няма нито един ефект допълнително. Ако има някой ентусиаст ще сложа траковете някъде да си играе :)

Траковете с баса и барабаните не са пипани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чистата китара е много ОК, смисъл звучи си, но другата....се едно е някое процесорче зуум.... много му келяф драйва..... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.