Jump to content
Българският форум за музиканти

Line6 Variax 300 Nylon


musicman

Recommended Posts

Вчера се записах докато експериментирах с новия ми Вариакс... така докато чакам мача да почне :girl_witch:

 

В началото свиря без никакви ефекти само сменям типа на китарата.

Първо е Класическа, после средно положение класическа - фламенко и накрая фламенко.

След това следват фабричните присети на китарата (ревърб, компресор и мик плейсмънт).

Не съм ползвал никакви външни ефекти.

Така като го слушам днес ми е ниско нивото и се сещам, че при целия запис волиум-а на китарата е на средата.

 

За свиренето - толкова си мога :thumbdown:

 

Line 6 VARIAX 300 Nylon Sample

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би с малко повече ниски, с по - малко компресор ли, знам ли ще стане по - автентично като класическа китара. Но е много добър и този звук, специфичен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

musicman,хайде да ги сборим! :greenangel:

 

Variax acoustic samples

 

3 кратки семпълчета от моя вариакс. Симулациите са на Гибсън и Мартин с метални струни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не, това е стария ми Variax 500, solid body с пиезо под бриджа.

 

П.п. свиренето в линка по-горе е абсолютно безмислено дрънкане :thumbs_up: не съм се опитвал да свиря нищо, просто проба на звука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото аз много съм се зарибил и по 700 акустик та за това питам. Иначе и моята е солидбоди :greenangel: както и 700 акустик. Номера е че на пипане е направена като класическа (пластмасови струни, широк гриф и т.н.) . Само дето тропането по тялото не се получава същото :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.