Jump to content
Българският форум за музиканти

Fender Telecaster Custom 72'


Recommended Posts

Доста гот изглежда китарката. Евала на майстора и да я сцепиш от свирене.

Иначе и аз бих си я оставил постарому ама ... въпрос на вкус (както се вижда и из предишните постове).

 

Поздрави, дидо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 93
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

семпъл

 

Ми тва е .....или поне за 5 минути толкоз.Абсолютна импровизация .

И не ме викайте на бис. :huh:

 

:girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е стига скромност ... :huh:

Скромността е за тези ,които нямат други качства, а аз ги имам в изобилие,но повярвай ми ,скромността не е една от тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте на всички.Аз с интерес следях тази тема защото познавам човека който я започна.

От самото начало и аз бях против да се променя цялоста на този Telekaster като се сменят

адаптерите и а и предназначението и от стандартния и звук да стане за метал музика.Мислех

че е ценна така повече от колкото сега след промяната но се оказа че съм грешал.Аз лично

имах удоволствието да държа тази китара в рацете си а и да свиря с нея.Какво да ви кажа

оказа се че китарата сама по себеси не бе толкова ценна защото е събрана от два различни

инструмента които наистина бяха хубави.Но нямаха онази ценност като един ориинален инструмент.

А сега след промяната наистина е станала уникална.Страшно много удобен гриф ,пефектен

саунд подходящ за няколко стила музика а за визията какво да кажа.Всички виждате че е

станала перфектна.Моето лично мнение е какъв е смисъла да я беше запазил с предишната

и визея и я закачи на стената и не свири на нея.Един инструмент е за това да се свири на

него а не да си го гледаш като някоя антика.А по този начин направо е възроден на ново

и може да се използва пак за това за което е бил създаден.Наистина е станал уникален

инструмент и майсторът който я е направил да изглежда а и да звучи така наистина си

разбира от работата. Успех на такива начинания и за напред......

 

Поздрави от мен Karadadlo................

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.