Jump to content
Българският форум за музиканти

Fender Telecaster Custom 72'


Recommended Posts

Преди около 20 -ина дена си купих фендер от колега-съфорумник.Става въпрос за Fender Telecaster Custom 72'-Japan-CTC-55.

Тази тема искам да я посветя на г-н Костадин Димтров от Нова Загора ,който направи чудеса, за да ми угоди на прищявката,

да си ''разваля'' китарата. :offtopic-001:

Моята основна идея беше,да направя една :thumbdown: metal изглеждаща китара,с агресивен вид и саунд .Мисля ,че резултата е повече от поразяващ ,който разбира се е дело на въпросния по горе ,новозагорчанин.

Това е неговия сайт:http://www.kdbasses.com/

http://www.kdbasses.com/jp/index.html

 

 

Тялото на китарата е от Solid Ash а грифът е сменян някога с Moon Cusom Guitars-PGM.

За целта си приготвих два адаптера хъмбакери и едно бивше тремоло, останало ми от уошбърна който продадох наскоро.

Адаптерите са Diarzio Evolution и Dimarzio PAF PRO, които съм купувал от съфорумници за експерименти .Малко

кости ,черепи , нови струни-Ингви Малмстийн и нови прагове Fender Sandart.Толкова от мен.

От тремолото е само горната част със седлата ,като идеята е,да се използва като HARDTAIL или както там се нарича.

Това е китарата преди :

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/22/5348_613.JPG

По късно ще пусна още снимки.

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 93
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

И аз имам един телекастър, дето искам да го стегна, така че с интерес ще следя развитие на темата, за да взимам акъл. Искаме снимкиииииии!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе момче,как можа да развалиш такава китара бе-това е срамота!!!А този дърводелец,ако беше истински лютиер,би трябвало да ти откаже да развали такъв инструмент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Aбе момче,как можа да развалиш такава китара бе-това е срамота!!!А този дърводелец,ако беше истински лютиер,би трябвало да ти откаже да развали такъв инструмент.

Аз на тоя дърводелец му давам, един Гибсън и 10 комплекта струни Дадарио за да имам неговите умения . :rolleyes:

Даже като се замисля и дисторжън бих му дал.

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.