Jump to content
Българският форум за музиканти

амп в тенекия


Recommended Posts

сигурно не откривам топлата вода, може и да има такава тема вече, но поне аз не съм виждал...

говоря за ето това -

направо ме разби :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах....

 

Т'ва второто клипче е мн. палаво :rulez:

 

А иначе наистина практично...,

Сега чакаме да измислят Амп във Вибратор :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз за пръв път го виждам....Бива си го!

...само незнам по магазините ли да си го търсим или по бирариите...!?!

Ха-ха!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Един френд си направи, ама още се мотка със снимковия материал и семплите. Другата седмица като сглобя новия кабинет ще го агитирам да тестваме и да пуснем инфо! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

звучи ми като онез ампчета по 1 ват дето като ги усилиш на 3 часа и почват да припръцкват. Но като за място където няма усилвател и има 2-3-4 слушатели е добро !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Ще е ебахти якото, амп в тенекия от загорка :) . А колко ли ще струва?

Като гледам 100 тина лева ще стигнат. Като за Къстъм дизайнерско решение със собствено захранване, а не с батерия, мисля че може да се спретне. Разбира се, не като на филмчето в насипно състояние, а в завършен вид. Само дето консервата трябва да е по-големшка, за да има бас!!!

Добре е да чуем и мнението на другите специалисти :D , пък може наистина и да се направят повечко бройки, ако има желаещи. За отбрани клиенти даже с автограф на майстора :) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адски не обичам малките кегове, но уви веднага ми хрумна като идея. Диаметъра им е около 16", А на гърлото около 14", което е някак добре дошло за по-голямо говорителче /50 литра е кега и само ламарината струва нещо/. Естествено се губи далаверата от "амп в кутийка", но пък е по-дизайнерско решение.

Като се замисля, имаше и едни 9 литрови мини-кегчета, дето вървяха към 18 лева. Имаше каменица, загорка, ариана и болярка, може и повече :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.