Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Предпоследната снимка:

"Тъмни балкански субекти в обичайна обстановка, с обичайното занимание, в обичайни часове. Единственото необичайно е набиващата се на преден план бутилка с минерална вода", помисли си Щирлиц.

"Тоя още ли е жив", помислиха си леко нетрезвите субекти...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се разпиша и аз...Това е групата, с която проходих. Нахиленото в средата съм аз.(снимката е от преди 2г)

 

005645789-big.jpg

Редактирано от Lee
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, мерси :thumbs_up: Бонбон в началото за всички,в края на второто турне....няма да кажа какво. Да си уважавате певиците! Ами викам да сложа още 1 снимка..Тук сме на един латвийски кораб (много миризлив беше) и сме на учение рано сутринта. Само аз, барабаниста и басистката се престрашихме да застанем пред обектива :music336: Отново аз съм в средата. (снимката е от миналото лято)005645744-big.jpg

Редактирано от Lee
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От мен, една снимчица, която съвсем случайно намерих в уеб адреса на Разградският вестник  :greenball:

 

15_09_2008_rok.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо от рожденния ден лятоска.

 

На тъзЕ снимка само съфорумци (от ляво на дясно) коуегата Stone Free, коуегата Angermeans, аз съм тоз дет както винаги изглежда уеееко неадекватен, а после е коуегата Circles.

 

Само не разбрах коуегата Stone Free какво иска да обясни...

 

l_d0fcf4867ba46a63906eae9d87b164fe.jpg

 

А тук правя шоколадови трюфели. Може да не изглежда естетично, ама пък е вкусно :thumbup:

 

l_017b47e8e634e8cb9603023667d52bca.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е формацията с която по пиано барове се свири..... ( И с която формация 2 седмици колегата РОКО БГ се подвизаваше и забиваше заради моята контузия ,за което още един път му благодаря! ;) )

 

o633576950551562500.jpg

o633576950655625000.jpg

 

 

П.С. Ицето от форума помогна за Обработването на фона.....Оти инак беше 2 чаршафа намачкани и застъпени.....хванати от 2 микрофонни стойки :greenball:

Редактирано от Old_Shetarhand
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От лайвчето с Crematory снощи.

cr08.jpg

 

Туй най-отпред с микрофона е нашата прелестна вокалистка - Кирчо, зад него е Владо, а унуи в дето е уеко в уево съм аз :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

021.jpg

 

022.jpg

Снимките са от промоцията на клипа и са направени от Нина Николова.

Редактирано от Topsun
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз - една прилично сполучлива снимка от рок концерта в дома за сираци в село Доганово :

 

2892037801_2058ba6b86_b.jpg

 

В дясно красивата ни вокалистка Сибила, в ляво - моята скромна персона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето една снимка от преди няколко седмици:

 

garagejk5.th.jpg

 

Тука сме с колегата circles (с качулката) на гости на Гурко от Z-rock в предаването Гараж. Говорим простотии и сриваме рейтинга на радиото :rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само като ви гледам и... аз не бих ви пуснал даже в сградата на радиото. А Кръгов защо е с качулка, да не им тече покрива :rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде една снимчица и от мен... празнувахме рд-то ми :hysterical:

 

Това сме аз и басиста ни (който е по-добър китарист от мен  :girl_witch: )

 

IMG_0148.jpg

 

Oще една ...

IMG_0163.jpg

 

и така.. нашите музикални котки хехе

IMG_0190.jpg

Редактирано от zombie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.